אני לא יודע אם זה המשפט שאמר אותו רוכש אלמוני, אך זו התוצאה, רוכש אלמוני אחד רכב 10 רכבי אסטון מרטין One-77.

 

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

הרוכש המסתורי, כנראה מאחת הנסיכויות במדינות המפרץ, רכש 10 רכבי אסטון מרטין One-77 במחיר כולל של 12 מליון פאונד. ההזמנה הלא קטנה הזו שווה ל- 13% מסך הרכבים שיוצעו למכירה. עד היום אפילו שהרכב הראשון עדיין לא יוצר כבר נמכרו כ-15 רכבים מתוך 77 הרכבים שאסטון מרטין תייצר. הרוכש הראשון היה, גם הוא, נדיב כלפי עצמו ורכש 2 רכבים עוד בתערוכת ז'נבה ב-2009, בה הוצגה לראשונה ה- One-77.

 

מה שהכי מוזר בכל הסיפור הזה, שאסטון מרטין שומרת בסוד כמוס את הפרטים העיקריים על הרכב, כלומר ביצועים, אבזור וכו ואף מגזין עוד לא זכה לבצע בה נסיעת מבחן, הכי קרוב זה לשבת ברכב ולשמוע את המנוע כפי שתראו בוידאו למטה. ה- One-77 נוצרה בכדי להתחרות ברכבים כמו הויירון או למבורגיני רבנטון, מכוניות הייפר-ספורט עם תג מחיר של מעל מליון דולר.

 

One-77 מצוידת במנוע 7.5 ליטר V-12, המייצר 700 כ"ס מה שאמור לספק באופן לא רשמי ביצועים של 3.5 שניות 0-100 קמ"ש ומהירות מרבית של 350 ק"מ. מרכב המכונית עשוי כולו קרבון, מה שאמור לספק משקל נוצה, יחד עם זאת, כמו הויירון, היא לא עירומה מאבזור ומספקת את כל הנוחות והעושר העיצובי שמצפים מאסטון מרטין.

 

אומרים שיש דברים יותר טובים מסקס?, אני חושב שהאסטון מרטין הזו בהחלט מספקת את התשובה, אבל עכשיו עדיף שאני אשתוק כי אין לא אחת כזו, גם לא תהיה אי פעם ובת זוג דווקא כן יש.

 

וידאו - אסטון מרטין One-77

לגלריה המלאה - אסטוון מרטין One-77

 

תגובות (0)

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location