אודי חושפת את תא הנוסעים של ה-TT החדשה עם לוח מחוונים שהוא מסך TFT ענק המחליף את המסך המרכזי של מערכת ה-MMI.

אודי חושפת את תא הנוסעים של אודי TT החדשה

במהלך השנה הקרובה, אודי תחשוף את מכונית הקופה אודי TT החדשה שתשווק במהלך שנת 2015. עד אז, אודי חושפת בפני באי תערוכת האלקטרוניקה הגדולה בעולם בלאס וגאס (תערוכת CES) המתרחשת בימים אלו את תא הנוסעים של אודי TT החדשה.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

לא בכדי אודי בוחרת להציג את תא הנוסעים של ה-TT החדשה בתערוכת אלקטרוניקה, שכן הדבר הראשון שלוכד את העין זהו לוח המחוונים הדיגיטלי שהוא מסך TFT ענק בגודל של 12.3 אינצ'. המסך בלוח המחוונים מחליף לא רק את לוח המחוונים האנולוגי אלא גם את המסך המרכזי של מערכת המולטימדיה והמידע - MMI.

 

לפי אודי, הנהג יכול לבחור בין שתי תצוגות: "קלאסי" עם מחווני סל"ד ומהירות התופסים את עיקר שטח המסך או "אינפורמציה", אז שני המחוונים מצטמצמים לפינות המסך ובמרכזו של המסך הנהג יכול להציג את מסך הניווט (כולל תצוגת 3D) או כל מסך אחר של מערכת ה-MMI. מה אנחנו חושבים על המערכת? כמו ברוב מערכות המולטימדיה המתקדמות כיום אולי מספר הכפתורים פחת, אך נדמה כי הסחת הדעת גדלה עם מבחר גדול מידי של אפשרויות הניתנות לנהג כאשר הרכב בתנועה, זמן בו הנהג צריך לעשות דבר אחד ויחיד - פשוט לנהוג.

 

 

עיצוב הדשבורד מדבר בשפת העיצוב המוכרת של דגמי אודי השונים, אך בגוון מודרני ומתוחכם יותר ובעיקר, כזה המחזק את מגמת הפחתת מספר הכפתורים הפזורים ברכב כך שאפילו כפתורי השליטה על מערכת בקרת האקלים (תמונה מצורפת) הם חלק אינטגרלי מפתחי המיזוג – רעיון מקורי למדי.

 

בנוסף, אודי שיפרה את מערכת ה-MMI כך שתהיה קלה ופשוטה יותר לתפעול ובמקום 8 כפתורים שיש סביב הגלגלת המרכזית בדור האחרון של המערכת שהוצג רק לאחרונה ב-A3 החדשה, מספר הכפתורים צומצם לשישה ובאודי מציינים שבעתיד זה יצומצם לשני כפתורים בלבד.

 

תגובות (0)

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location