לאחר שסיפקה לנו בחודש שעבר הצצה ראשונה אל העיצוב החיצוני של הקרניבל 2021 החדש, דור רביעי למיניוואן בגודל מלא של החברה, קיה מספקת לנו כעת הצצה ראשונה אל תא הנוסעים המתקדם והחדש של הדגם לצד פרטים טכניים נוספים.

 

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

כמו ברוב הרכבים האחרונים של קיה הנהג ימצא מולו מסך פנורמי המורכב משני מסכים בגודל של "12.3, אחד עבור לוח המחוונים והשני עבור מערכת המולטימדיה. בכדי ליצור מראה נקי של יחידה אחת, מערך כפתורי השליטה/קיצור על מערכת המולטימדיה, שחלקם כפתורי מגע, ממוקם בנפרד מהמסך ובצמוד מערך השליטה החדש על בקרת האקלים שגם בו נוכל למצוא שילוב של כפתורי מגע עם כפתורים פיזיים.

 

2021 קיה קרניבל תא הנוסעים
7 עד 11 נוסעים.

העיצוב החדש של תא הנוסעים נקי ומודרני ומהווה שדרוג משמעותי מזה של הדגם היוצא ובקיה מבטיחים איכות חומרים גבוהה יותר לצד בידוד רעשים משופר, מושבים נוחים יותר, תאורת אווירה ייחודית, מערכת שמע מבית KRELL עם 12 רמקולים ועוד, כל זה בכדי להעניק לנוסעים חווית נסיעה נעימה יותר.

 

קיה קרניבל החדש
חדש מול ישן.

בזכות תוספת של 40 מ"מ לאורך (5,115 מ"מ), תוספת של 30 מ"מ לבסיס הגלגלים (3,090 מ"מ) ותוספת של 10 מ"מ לרוחב (1,995 מ"מ) בקיה מציינים כי תא הנוסעים החדש מרווח יותר לנוסעים, במיוחד בשורה השלישית, ולמטען. בהתאם לשוק היעד, את הדגם ניתן לקבל עם החל מ-7 מושבים (כמו בתמונה), 8 או 9 מושבים ואף עם 11 מושבים - בשווקים מסוימים באסיה.

 

2021 קיה קרניבל החדש
קיה קרניבל החדש.

קיה מציינת כי הדגם החדש מספק לנוסעים שימושיות רבה יותר בזכות שפע של שקעי USB לטעינה, תאי אחסון שונים למכשירים ניידים וטאבלטים, מדפי אחסון, מגירות ועוד.

קיה תחשוף בקרוב פרטים נוספים על הדגם אותו היא תשווק בשוק הבית הקוריאני במהלך הרבעון השלישי של השנה, לישראל הדגם צפוי להגיע רק במהלך השנה הבאה.

 

תגובות (5)

This comment was minimized by the moderator on the site

אם הם יוסיפו מערכת היברידית עם תיבת הילוכים אוטומטית ומחיר של עד 250000ש"ח אז הרכב הזה יציע חבילה מעולה

This comment was minimized by the moderator on the site

נראה מעולה ומאוד מרווח מאחורה למשפחה מרובת ילדים שרוצה להתפנק זה יהיה שוס בשבילם.

This comment was minimized by the moderator on the site

חייב לציין שקיה לא מפסיקים להפתיע עם העיצוב פנים של הרכבים שלהם. נראה מפנק ברמות ומאוד פרקטי ונוח.

This comment was minimized by the moderator on the site

זה מה שאני אוהב אצל קיה לעומת הרבה רכבים אחרים, הם משתדרגים כל פעם גם בעיצוב ואבזור

This comment was minimized by the moderator on the site

פשוט מושלם

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location