תמונה של חזית הפיקנטו החדשה דלפה לרשת, חושפת שפה עיצובים אותה פגשנו בריו החדשה.

2017 קיה פיקנטו
תכירו את הפנים החדשות של הפיקנטו 2017.

קיה הייתה אמורה להציג את הפיקנטו החדשה עוד השנה, אך נכון לעכשיו השקת הדגם נדחתה לתחילת השנה הבאה. עד שזה יקרה, תמונה של חזית הדגם ללא כל הסוואה צצה ברשת ומספק לנו הכירות ראשונה עם הפיקנטו 2017 החדשה.

 

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

אם זה ניראה לכם מוכר מידי אתם כמובן לא טועים, החזית של הפיקנטו החדשה דומה להפליא לחזית של הריו החדשה אשר הוצגה לאחרונה. מה כן שונה? עיצוב הפנסים הראשיים, פנסי ערפל מרובעים ולא עגולים וכן מילוי שונה לגריל ולכונס האוויר.

 

הפיקנטו 2017 תתבסס על פלטפורמה משודרגת של הדגם הנוכחי והיא תהיה קצת ארוכה ורחבה יותר מהדגם הנוכחי. בתא הנוסעים נפגוש חלק מהרכיבים אותם פגשנו בריו, כגון גלגל ההגה ולוח המחוונים החדשים. כמו בריו, גם בפיקנטו החדשה נפגוש דשבורד ישר הנמתח לרוחב הרכב ובמרכזו, מסך צף עבור מערכת מולטימדיה, בהתאם לרמת הגימור.

 

בתחום המנועים, אנחנו צופים כי הדגם ימשיך לעשות שימוש באותם המנועים המוכרים לנו, 1.0 שלוש צילנדרים ו-1.25 ליטר ארבעה צילינדרים וכן, עדיין עם תיבת 4 הילוכים אוטו' (בשווקים מסוימים הפיקנטו משווקת עם תיבה רציפה). לא נופתע אם גרסה מוחלשת של מנוע ה-1.0 T-GDI טורבו החדש של קיה ימצא את דרכו לדגם, לפחות בגרסאות הבכירות.