תמונות רשמיות שדלפו לרשת חושפות את סובארו B4 לגאסי החדשה שתוצג בעוד מספר ימים בתערוכת שיקגו.

2014 סובארו לגאסי B4 החדשה

סובארו חשפה לפני מספר ימים טיזר ראשון ל-B4 לגאסי החדשה אשר תוצג בבכורה עולמית בעוד יומיים בתערוכת הרכב של שיקגו. לשמחתנו, לא נאלץ להמתין לתערוכה כאשר מספר תמונות של הלגאסי 2014 החדשה (בגרסתה לשוק האמריקאי) נחשפות ברשת ומציגות את הדגם החדש במלואו.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

הלגאסי/B4 החדשה מבוססת על הלגאסי קונספט שהוצג בחודש נובמבר האחרון וכצפוי אצל סובארו, דגם הייצור הוא גרסה מרוככת ופחות נועזת לאותו קונספט בהתאם לפילוסופיה של סובארו – נהג ופרקטיקה לפני עיצוב. הלגאסי החדשה נושאת את שפת העיצוב העדכנית של סובארו, אותה ראינו גם ב-WRX החדשה, שפה המתאפיינת בגריל משושה בולט עם מסגרת כרום, פנסים ראשיים התחומים בתאורת LED וקווי עיצוב כלליים בעלי אוריינטציה ספורטיבית יותר.

 

בעוד האימפרזה, XV והפורסטר החדשים נושאים את אותו הדשבורד, סובארו העניקה ללגאסי החדשה דשבורד ייחודי יותר התואם יותר את הסגמנט בו מתחרה הדגם. בתא הנוסעים ניתן לראות שסובארו התקינה מערכת מולטימדיה חדשה לחלוטין, גלגל הגה חדש המאובזר בכפתורי שליטה חדשים יחד עם לוח מחוונים חדש ומודרני יותר למראה משאר דגמי סובארו.

 

ללגאסי קונספט מידות גדולות למדי עם אורך של 4,930 מ"מ, רוחב של 1,930 מ"מ ובסיס גלגלים של 2,880 מ"מ, אנו צופים שאלו הן גם המידות של דגם הייצור. השוק האמריקאי צפוי לקבל את הדגם עם שני מנועים: 2.5 ליטר עם 173 כ"ס ו-2.0 טורבו עם 250 כ"ס, שני המנועים ישודכו לתיבת הילוכים רציפה CVT. באירופה אנחנו מצפים לראות את הדגם גם עם מנוע טורבו דיזל 2.0 ליטר וגם עם מנוע ה-1.6 טורבו 170 כ"ס החדש של סובארו שהוצג עם הקונספט לבורג'.