טויוטה ורסו החדש שישווק בקרוב בישראל, מציע 7 מושבים יחד עם עיצוב עדכני, רמת אבזור גבוהה מבעבר ואיכות חומרים משופרת.

2013 טויוטה ורסו החדש - מתיחת פנים לדגם

טויוטה מציגה בתערוכת פריז את הורסו 2013 החדש – מיניוואן 7 מושבים - לאחר מתיחת פנים לדגם הכוללת עדכון לעיצוב, לרשימת האבזור ושיפור כולל באיכות החומרים והנסיעה. לפי טויוטה, לא פחות מ-300 חלקים הוחלפו עם מתיחת הפנים.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

מהחוץ, עיקר השינוי מתרכז בחזית חדשה בהתאם לשפת העיצוב העדכנית של טויוטה שהוצגה לראשונה עם האוריס החדשה. החזית החדשה כוללת גריל תחתון טרפזי ובולט במיוחד, ביחד עם גריל עליון הנמתח לכל רוחב המכונית בין הפנסים הראשיים, שזכו לעדכון ולתוספת של תאורת LED לים.

 

מהפרופיל, טויוטה הקטינה את מראות הצד ושילבה בהן מאותתים אינטגרליים ומאחור, נמצא פגוש חדש עם דיפיוזר שונה ויחידות התאורה זכו לצבעים שונים.

 

בתא הנוסעים, טויוטה התרכזה בשיפור כולל באיכות החומרים והגימור. חלק מהחומרים הקשיחים בדשבורד, כגון בדלת תא הכפפות העליון, הוחלפו בכאלו רכים למגע ועל ההגה והדלתות נוסף גימור בעור נאפה – רך ונעים למגע. לוח המחוונים חודש גם הוא עם רקע שונה ונוסף לראשונה עמעם ללוח המחוונים ותאורת הכפתורים. כל הדגמים יוצעו עם מסך מגע מרכזי Toyota Touch.

 

 

כמו בעבר, הדגם מוצע עם שבעה מושבים - Flat-7 - עד 32 אפשרויות ישיבה שונות. נפח תא המטען לא השתנה ועומד על 152 ליטר עם כל המושבים בשימוש ו-440 ליטר כאשר עם קיפול שורת המושבים השלישית.

 

בתחום המנועים, אין חדש עבור השוק המקומי שלנו ובישראל יוצע הדגם עם אותו מנוע 1.8 ליטר 147 כ"ס ותיבת CVT רציפה. תיבת ההילוכים הרציפה עודכנה בדגם 2013 ולפי טויוטה, היא תציע תחושת העברת כוח הקרובה יותר לפעולתה של תיבה אוטו' רגילה. בנוסף לכך, טויוטה חיזקה את השלדה באמצעות הוספת נקודות ריתוך, שיפרה את בידוד הרעשים והמתלים עברו כיול מחדש לשיפור נוחות הנסיעה והתנהגות הכביש.

 

תגובות (0)

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location