גרסת הדיזל של האאוטלנדר החדש מציעה מנוע 2.2 טורבו דיזל עם 150 כ"ס, 36.7 קג"מ וצריכת דלק של 17.2 ק"מ לליטר.

מיצובישי אאוטלנדר החדשה - עכשיו גם בדיזל

כלמוביל, יבואנית מיצובישי בישראל, משיקה היום (שני) את גרסת הדיזל של הדור החדש של האאוטלנדר אשר תוצע במחיר של 224,900 שקל בגרסת 7 מושבים.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

זו הפעם הראשונה בה האאוטלנדר מוצע בישראל עם מנוע טורבו דיזל. מנוע הדיזל בעל נפח של 2.2 ליטר, מייצר הספק של 150 כ"ס ו-36.7 ק"מ ומשודך לתיבת 6 הילוכים אוטו'. צריכת הדלק של הדגם עומדת על: 14 ק"מ לליטר עירונית, 19.6 ק"מ לליטר בינעירונית ו-17.2 ק"מ לליטר משולבת.

 

האאוטלנדר דיזל ישווק ברמת גימור LIMITED הגבוהה במיוחד והכוללת, בין היתר, 7 מקומות ישיבה, מפתח חכם Kos, פתיחה וסגירת דלק תא מטען חשמלית עם שליטה מהמפתח, מושב נהג חשמלי, ריפודי עור, חימום למושבים הקדמיים, מערכת שמע עם צג מגע, ומצלמת נסיעה לאחור.

 

גרסת ה-Limited מגיעה עם חבילת מערכות בטיחות מתקדמת הכוללות את מערכת ה-FORWARD COLLISION MITIGATION שנועדה למזער את הסיכון של תאונת חזית בתנועה עירונית (עד למהירות 30 קמ"ש). המערכת יוצרת התרעה במקרה שהיא מזהה מצב מסוכן העלול לגרום להתנגשות מלפנים. במידה והנהג לא בלם את הרכב, המערכת תאט ואף תבלום עד לכדי עצירה מוחלטת של הרכב. מעבר למהירות של 30 קמ"ש המערכת תספק התרעה ללא בלימה.

 

בנוסף מוצע הדגם עם מערכת בקרת שיוט אדפטיבית - ADAPTIVE CRUISE CONTROL – שבנוסף לשימרה על המהירות אותה קבע הנהג, היא שומרת על מרחק קבוע מראש מהרכב שלפנים.

 

מערכת שלישית הקבועה בגרסת ה-Limited הנה מערכת התרעה על סטייה מנתיב - LANE DEPARTURE WARNING - מערכת זו מזהה סטייה של הרכב מנתיב הנסיעה (במקרה והנהג לא אותת על מעבר נתיב ) במקרים אלו הנהג מקבל התרעה קולית הכוללת חיווי בלוח השעונים.

 

דן אורנשטיין סגן נשיא כלמוביל ומנכ"ל קבוצת הרכב הפרטי מציין כי " דגם הדיזל שאנו משיקים בסדרה מעלה את רף החסכון בדלק עם טווח נסיעה שיכול להגיע עד לכ-1000 קילומטר למיכל דלק אחד בן 60 ליטר. אנו מאמינים שגרסת הדיזל המוצעת ללקוח, יחד עם האבזור ומערכות הבטיחות המתקדמות, תהפוך לאחד הדגמים המובילים בסגמנט."