מרצדס חושפת את גרסאות הקופה והקבריולט החדשות של ה-E קלאס לשנת 2013.

2013 מרצדס E קלאס קופה החדשה - מתיחת פנים לדגם

לפני מספר שבועות מרצדס חשפה לראשונה את E קלאס 2013 החדשה לאחר מתיחת פנים מקיפה לדגם וכעת היא מציגה את גרסאות הקופה והקבריולט החדשות של הדגם, עשרה ימים לפני החשיפה הציבורית הרשמית שתעשה בתערוכת דטרויט הקרובה.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

כמו במקרה של E קלאס סדאן 2013 החדשה/מחודשת, גם גרסאות הקופה והקבריולט זוכות במתיחת פנים מקיפה הכוללת מעבר ממראה אלגנטי למראה שרירי וצעיר, במיוחד באמצעות החזית חדשה הכוללת מעבר לצמד פנסים ראשיים במקום ארבעה ופגוש קדמי במראה מסוקס עם כונסי אוויר רחבים ושבכת רשת שחורה.

 

לא בכדי מרצדס בוחרת במראה אתלטי וספורטיבי יותר עבור רוב הדגמים החדשים שלה. מרצדס, שבשנים האחרונות איבדה את כתר מותג היוקרה הנמכר ביותר, שואפת להחזיר אליה לא מעט לקוחות צעירים (יחסית) שעברו לאודי ו-ב.מ.וו המציעות רוח צעירה ופחות בוגרת ושמרנית ממה שמרצדס הציעה עד היום.

 

 

מרצדס תשווק את שני הדגמים עם מנועי בנזין ודיזל בהספקים של בין 170 כ"ס בדגם E220 CDI לבין 402 כ"ס ממנוע 4.6 ליטר V8 כפול מגדשים בדגם E550. דגם הקופה בלבד יוצע בנוסף גם עם מערכת הנעה כפולה E350 4MATIC.

 

כמו כל דגמי מרצדס, הדגמים החדשים יצוידו בשלל מערכות בטיחות מתקדמות (כסנדרט או כאופציה). דגם הקבריולט, מצויד במערכת AIRCAP - מחיצה אחורית העולה אוטו' במהירות של מעל ל-40 קמ"ש ומונעת מאוויר חוזר (מערבולות) לחדור אל תא הנוסעים ובנוסף, מערכת AIRSCARF המוכרת במשענת המושבים הקדמיים המזרימה אוויר חם לחימום העורף של הנוסעים מלפנים.

 

2013 מרצדס E קלאס קבריולט:

 

2013 מרצדס E קלאס קופה:

תגובות (1)

This comment was minimized by the moderator on the site

הסמל בחזית קצת גדול מידי לטעמי

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location