סובארו B4 חוזרת לישראל לאחר מתיחת פנים לדגם ותשווק ברמת גימור אחת בלבד - B4 BUSINESS.

2013 סובארו B4 החדשה בישראל - מתיחת פנים

יפנאוטו, יבואנית סובארו בישראל, משיקה את סובארו B4 החדשה / מחודשת בישראל, לאחר מתיחת פנים קלה שהדגם זכה לה בשנה שעברה. דגם 2013 של ה-B4 ישווק בישראל ברמת גימור אחת ובמחיר של 164,900 שקל.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

חיצונית, סובארו B4 החדשה מתעדכנת קלות בעיצובה החיצוני ומיישרת קו עם החזית החדשה של סובארו כפי שהוצגה עם האימפרזה החדשה. בתא הנוסעים השינויים לא רבים וכוללים בעיקר עדכון ריפוד המושבים ושיפור של הגימור בתא הנוסעים עם שדרוג קל של רמת האבזור.

 

סובארו B4 תוצע עם אותה יחידת הנעה מוכרת של מנוע 2.0 ליטר בוקסר בהספק מרבי של 150 כ"ס ומומנט מרבי של 20 קג"מ. המנוע משודך לאותה תיבת הילוכים רציפה המעבירה את הכוח לכל ארבעת הגלגלים. נתוני הביצועים וצריכת הדלק לא השתנו:11.1 שניות 0-100 קמ"ש וצריכת דלק משולבת של 12.5 ק"מ לליטר.

 

2013 סובארו B4 החדשה - המפרט הטכני המלא.

 

ה-B3 החדשה תשווק כאמור ברמת אבזור אחת בלבד - BUSINESS – הכוללת, בין היתר: מערכת בקרת אקלים, דיבורית BT עם שליטה מההגה, מנופי העברת הילוכים מההגה, מערכת שמע מקורית עם שליטה מההגה, בקרת שיוט, 6 כריות אוויר, 4 חלונות חשמל, מראות צד חשמליות עם קיפול חשמלי, מערכת שמע עם 6 רמקולים+שליטה מההגה+כניסות AUX ו-USB, חישוקי פלדה ועוד.

 

אורן חסון מנכ"ל יפנאוטו יבואנית סובארו אמר היום:"לאחר ההשקות המוצלחות בקטגוריית רכבי השטח עם פורסטר ובקטגוריית המשפחתיות עם האמפרזה, אנו שמחים לבשר על השקות B4 ואאוטבק עם מתיחת הפנים, זאת מתוך מחויבות להחזיר את סובארו למקום שבו היא הייתה וראויה להיות בשוק הרכב הישראלי. האאוטבק וה- B4 , בדומה לכל דגמי סובארו בישראל, ימכרו עם 5 שנות אחריות."

 

תגובות (3)

This comment was minimized by the moderator on the site

לדגם טופ היה מושב חשמלי וחישוקי אלומניום.

This comment was minimized by the moderator on the site

ולא היה דיבורית BT (אלא אם נרכשה עם מערכת מולטימדיה).

This comment was minimized by the moderator on the site

הצריכה בממוצע 1 ל9.5 ולא מה שכתוב

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location