קיה פורטה החדשה, תוצע עם מנוע 1.6 ליטר GDI עם 140 כ"ס, תיבת 6 הילוכים אוטו' ועיצוב סדאן מרשים במיוחד.

2013 קיה פורטה החדשה

קיה פורטה החדשה, יוצאת לדרך בקוריאה ואנחנו מביאים בפניכם את הפרטים הראשונים על המשפחתית סדאן החדשה של קיה, אשר תשווק בישראל בעוד מספר חודשים, קצת לפני הסיד החדשה.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

קיה פורטה החדשה, ממשיכה את מהפך העיצוב של קיה ומציגה עיצוב סדאן אתלטי ומרשים, עם גריל "אף הנמר", סימן ההיכר של קיה ביחד עם תאורת LED המשולבת בפנסים הראשיים.

 

הפורטה החדשה, מציעה מידות גדולות מהדגם המוחלף עם אורך של 4,560 מ"מ (ארוכה ב-30 מ"מ מהדגם היוצא), רוחב של 1,780 מ"מ (5 מ"מ+), גובה של 1,435 מ"מ ובסיס גלגלים ארוך של 2,700 מ"מ, כמו המתחרה מבית יונדאי, ה-i35 עליה מבוססת הפורטה החדשה.

 

 

בשוק הבית הקוריאני וגם אצלנו בישראל, הדגם יוצע עם מנוע אחד, 1.6 ליטר GDI עם הזרקת דלק ישירה בהספק של 140 כ"ס ב-6,300 סל"ד ומומנט מרבי של 17.0 קג"מ ב-4,850 סל"ד. הדגם יוצע בישראל עם תיבת 6 הילוכים אוטו' וצריכת הדלק עומדת על 14.5 ק"מ לליטר (לפי התקן הקוריאני).

 

תא הנוסעים של הפורטה החדשה מעוצב ומפוסל באופן ייחודי לסגמנט עם מוטיב של "שריטת טופרי נמר" על הדשבורד והדלתות. לוח השעונים חדש לחלוטין ונלקח ישירות מהאופטימה החדשה.

 

רמת האבזור, כרגיל אצל קיה, צפויה להיות גבוהה כולל מערכת שמע מקורית עם שליטה מההגה וכניסת USB, דיבורית BT, 4 חלונות חשמל, מראות צד חשמליות, תאורת LED ליום, מאותתים במראות הצד, יציאת מיזוג לאחור, מערכת בקרת אקלים דו אזורית ועוד. בקוריאה הדגם מוצע גם עם מערכת חניה אוטו', מערכת שליטה מרחוק על המכונית באמצעות הסלולרי ועוד.

 

תגובות (1)

This comment was minimized by the moderator on the site

מקדימה ל-I35 מאחורה לפוקוס

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location