פורד פוקוס מתחדשת לשנת 2014 במתיחת פנים הכוללת עדכון לעיצוב החיצוני, יחד עם שיפר משמעותי בהנדסת האנוש והמרווח לנהג.

2014 פורד פוקוס החדשה

אלו הן התמונות הראשונות של פורד פוקוס 2014 החדשה – בדגמי הסטיישן-טורר והאצ'בק - אשר דלפו לרשת טרם החשיפה הרשמית של הדגם. פורד צפויה להציג את הפוקוס החדשה/מחודשת בתערוכת ז'נבה הקרובה בעוד בפחות משבועיים, את גרסת הסדאן החדשה של הפוקוס, פורד תחשוף רק בתערוכת ניו יורק באפריל הקרוב.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

כדגם הנמכר ביותר של פורד והמכונית שסיימה את 2013 כדגם הנמכר בעולם, פורד לא הסתפקה בעדכון קל אלא ניכר שהיא הקשיבה לכל הביקורת כלפי הדגם וביצעה שינויים משמעותיים, במיוחד בכל הקשור למרווח לנהג ולהנדסת האנוש בדגם.

 

כצפוי, הפוקוס המחודשת מיישרת קו עם שפת העיצוב העדכנית של פורד וזוכה בחזית חדשה לחלוטין עם מכסה מנוע חדש ופגוש קדמי חדש המתאפיין בגריל שבמרכזו מתנוסס הגריל החדש של פורד – אסטון מרטין סטייל. הפנסים הראשיים שעוצבו מחדש גם כן, כוללים כעת תאורת LED ליום. מאחור, פורד עיצוב מחדש את דלת תא המטען ואת הפנסים וכן עדכנה קלות את הפגוש האחורי. משלימים את מתיחת הפנים החיצונית אלו עיצובים חדשים לחישוקי הגלגלים.

 

פורד פוקוס 2014 מול פוקוס 2010

 

עיקר הביקורת אל הדגם הנוכחי הייתה אל הקונסולה מרכזית שסבלה מעודף כפתורים ומהנדסת אנוש לקויה וכן אל רוחבה המוגזם של אותה קונסולה שחדרה אל המרחב של הנהג והפריע לברך ימין, במיוחד לנהגים גדולי גוף. בדיוק בנושאים אלו כאמור, פורד טיפלה במתיחת הפנים לדגם. פורד הצרה משמעותית את חלקה התחתון של הקונסולה המרכזית ע"י הזזת בל היד לאחור. צעד זה, לפחות לפי התמונות, פינה מקום רב לברך ימין של הנהג. פורד התקינה מערך שליטה חדש לחלוטין עבור מערכת בקרת האקלים ומתחת לו הוסיפה מצרך מבוקש שהיה חסר במיוחד בדגם היוצא, מקום עבור המכשיר הסלולרי בקונסולה המרכזית לצד כניסת USB ושקע טעינה.

 

בנוסף לכך, פורד עדכנה את הגימור בדגם והתקינה גלגל הגה חדש עם מערך חדש של כפתורי שליטה, אמנם עדיין לא מעט כפתורים אך הרבה פחות מבעבר.

 

פורד עדיין לא חשפה פרטים רשמיים על הדגם החדש, זה צפוי להיעשות בשעות הקרובות או בימים הקרובים, עוד לפני תערוכת ז'נבה.

 

2014 פורד פוקוס האצ'בק החדשה:

 

2014 פורד פוקוס סטיישן-טורר החדשה:

 

2010 פורד פוקוס:

תגובות (5)

This comment was minimized by the moderator on the site

עכשיו רק נשאר שיביאו את מנוע ה-1.0 טורבו ולדגם הזה יש סיכוי להצליח שוב.

This comment was minimized by the moderator on the site

חייבים להחליף אותו

This comment was minimized by the moderator on the site

במקום להתעסק במתיחות פנים. הגיר הורג את האוטו

This comment was minimized by the moderator on the site

הפוקוס כבר מקבלת מתיחת פנים - אז הזוי שעדיין לא הגיעה המונדאו החדשה...<br /><br />אני מבין שפורד סגרה את מפעל הייצור של המונדאו באירופה ותתחיל לייצר אותה במפעל אחד במדינה אחרת, אבל עדיין מדובר...

הפוקוס כבר מקבלת מתיחת פנים - אז הזוי שעדיין לא הגיעה המונדאו החדשה...<br /><br />אני מבין שפורד סגרה את מפעל הייצור של המונדאו באירופה ותתחיל לייצר אותה במפעל אחד במדינה אחרת, אבל עדיין מדובר בעיכוב עצום בהגעה של הדגם החדש.<br /><br />אם כבר, אז הדגם החדש כבר יגיע רק לאחר מתיחת פנים של אמצע החיים....<br /><br />בארה"ב הדגם המקביל (כמדומני פיוז'ן) נמכר כבר כמה שנים (כדגם חדש, ז"א שהחליף את הפיוז'ן הקודמת). והרי פורד רוצה שהדגמים שלה יהיו גלובליים...

המשך קריאה
This comment was minimized by the moderator on the site

כבר אין מולטימדיה מקורית מובנית של סוני? או שבדגם מאובזר יותר זה כן יהיה של סוני?<br /><br />מה שכן, נראה לי שעכשיו סוף סוף יהיה מסך מולטימדיה מקורי מובנה גם באירופה, ולא רק בארה"ב כמו עד עכשיו......

כבר אין מולטימדיה מקורית מובנית של סוני? או שבדגם מאובזר יותר זה כן יהיה של סוני?<br /><br />מה שכן, נראה לי שעכשיו סוף סוף יהיה מסך מולטימדיה מקורי מובנה גם באירופה, ולא רק בארה"ב כמו עד עכשיו... (ומערכת הניווט/מולטימדיה שהתחילו להתקין לאחרונה בדגם בארץ זה רק אילתור מקומי, ממה שאני הבנתי. או שאולי אני טועה?).

המשך קריאה
There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location