אופל קרוס-לנד X הוא מיניוואן קומפקטי עירוני בעיצוב של קרוסאובר והמבוסס על פיג'ו 2008.

 

אופל מסירה את הלוט מעל קרוסאובר עירוני חדש למותג, אופל קרוס-לנד X, קרוסאובר במידות דומות למדי לאלו של המוקה X, אך המבוסס על הפלטפורמה של פיג'ו 2008 זאת כחלק משת"פ בין PSA לאופל.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

אותו שת"פ יתרחב בהמשך השנה כאשר אופל תציג את הגרנד-לנד X, קרוסאובר קומפקטי אשר יתבסס על פיג'ו 3008 החדש. שני דגמים חדשים אלו הם חלק משבעה דגמים חדשים/מחודשים אותם אופל תציג במהלך 2017.

 

לאופל קרוסלנד X מידות קטנות במעט לעומת המוקה X, אורך של 4212 מ"מ, רוחב של 1,764 מ"מ וגובה של 1,588 מ"מ, זאת לעומת 4,275 מ"מ, 1,781 מ"מ ו-1,685 מ"מ בהתאמה למוקה X.

 

למרות הנחיתות הקלה במידות, וכדגם מצפוי להחליף באופל את המריבה קרוסוואן, בחברה מציינים כי הקרוסלנד מרווח ופרקטי יותר והוא כולל ספסל אחורי בחלוקה של 40/60 הנעה על מסילה באורך של 150 מ"מ, דבר המאפשר להגדיל את נפח תא המטען מ-410 ליטר ל-520 ליטר – נפח עצום ביחס לסגמנט. קיפול המושבים מאחור מאפשרים להגדיל את נפח תא המטען לכדי 1,255 ליטר.

העיצוב החיצוני של הקרוסלנד הוא שילוב בין כל הדגמים הקטנים של אופל, חזית מהמוקה X, שלישי אחורי מהאדם והמרכז מהמריבה. גם עיצוב תא הנוסעים של הקרוסלנד הוא שילוב בין המוכר לנו משאר דגמי אופל, הכלאה מוצלחת בין המוקה X לאסטרה. האבזור בדגם כולל מולטימדיה "8 מהדור העדכני ביותר של אופל, אופציה לתאורה ראשית אדפטיבית בטכנולוגיית LED וכן שלל מערכות בטיחות מתקדמות.

 

אופל לא חושפת עדיין את היצע המנועים בדגם, את זה היא תעשה בתערוכת ז'נבה, אך הצפי הוא שהקרוס-לנד יעשה שימוש במנועי הבנזין והדיזל המוכרים של פיג'ו.

 

תגובות (2)

This comment was minimized by the moderator on the site

בטח עוד זולל דלק כמו כל הדגמים של אופל. ואחרי שנה שבה לא יצליחו למכור אותו, יורידו את המחיר ב-10-30 אלף שקל, כמו שעושים עכשיו עם האדם, המוקה והאסטרה דיזל.

This comment was minimized by the moderator on the site

סוף סוף פלטפורמה יותר טובה של פיג'ו והרבה יותר קלה
המוקה סופו להעלם
יחד עם הגרנדלנד הגדול יותר (גודל של ספורטאז') אופל כיסוי את שתי הקטגוריות העיקריות וצריך להשלים ברכב שיבוסס על אינסיגניה החדשה...

סוף סוף פלטפורמה יותר טובה של פיג'ו והרבה יותר קלה
המוקה סופו להעלם
יחד עם הגרנדלנד הגדול יותר (גודל של ספורטאז') אופל כיסוי את שתי הקטגוריות העיקריות וצריך להשלים ברכב שיבוסס על אינסיגניה החדשה ויהיה מפואר (מתחרה לאודי/במוו ואולי לטיגואן 7 מושבים שאמורה להיות מושקת השנה)

המשך קריאה
There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location