אסטון מרטין ונטאג' החדשה היא נושאת הבשורה של שפת העיצוב החדשה של המותג, מצוידת במנוע AMG עם 510 כ"ס ודיפרנציאל אחורי מתוחכם.

 

זו אולי לא המכונית החשובה ביותר בתעשיית הרכב, אך עבור אסטון מרטין, הונטאג' 2018 החדשה, היא בהחלט כן. הונטאג' החדשה, עם פלטפורמה חדשה ומנוע V8 מבית AMG, היא הצהרה המציגה בפנינו את העתיד של המותג עם עיצוב השובר לראשונה את שפת העיצוב הקלאסית של המותג, מה שאפשר למהנדסים והמעצבים לפרוץ גבולות ולהתרכז בתחום הדינאמי והאווירודינאמי. חשוב לא פחות, זה גם הדגם הנמכר ביותר של המותג.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

הונטאג' החדשה מצטרפת אל ה-DB11 החדשה אשר הוצגה בשנה שעברה כחלק מהתכנית של אסטון מרטין להציג שבעה דגמים חדשים בשבע שנים, נותרו עוד חמישה.

 

מתחת למכסה המנוע אנחנו מוצאים כאמור מנוע AMG המוכר מדגמי מרצדס, מנוע ה-4.0 ליטר בי-טורבו V8 מייצר בונטאג' הספק מרבי של 510 כ"ס ומומנט מרבי של 69.8 קג"מ בין 2,000-5,000 סל"ד. לפי אסטון מרטין, זה מספיק לנתון תאוצה 0-100 קמ"ש של 3.6 שניות ולמהירות מרבית של 314 קמ"ש. צריכת הדלק חסכונית מהדגם היוצא ועומדת על 9.5 ק"מ לליטר.

 

אסטון מרטין ונטאג' תא הנוסעים
תא הנוסעים לא זכה לאותו שינוי מהפכני של העיצוב החיצוני, המולטימדיה מגיעה ישירות ממרצדס.

המנוע משודך לתיבת 8 הילוכים אוטו' (ZF) המעבירה את הכוח אל הגלגלים האחוריים דרך דיפרנציאל מוגבל החלקה נשלט אלקטרונית E-Diff. בניגוד לדיפרנציאל מכני רגיל המגיב רק לאחיזה בגלגלים, הדיפרנציאל החדש מקבל משוב ממערכת בקרת היציבות כך שהוא משולב במצב הדינמי הכולל של הרכב ובנוסף, הוא מסוגל לעבור ממצב פתוח לנעילה מלאה במאיות השניה.

הונטאג' החדשה מבוססת על אותה פלטפורמת אלומיניום חדשה שהוצגה עם ה-DB11, אך בחברה מציינים כי 70% מרכיבי הפלטפורמה חדשים והתאמו במיוחד עבור הונטאג'. הפלטפורמה החדשה אפשרה לדגם להשיל לא מעט ממשקלו לעומת הדגם היוצא והמשקל היבש של הדגם החדש עומד על 1530 ק"ג. לעומת ה-DB11, תת השלדה האחורית חוברה בצורה קשיחה, זאת בכדי להגדיל את קשיחות המרכב ולשפר את תחושת הנהג. בכל פינות הרכב נוכל למצוא חישוקי "20 עם צמיגי פירלי P ZERO שהותאמו במיוחד לדגם, מערכת בלימה עם צלחות בילום בקוטר 400 מ"מ מלפנים ו-360 מ"מ מאחור (בלמים קרמיים כאופציה) ובולמים אדפטיביים עם שלושה מצבי כיול לבחירת הנהג.

 

מאסטון מרטין ישראל נמסר כי הונטאג' החדשה צפויה לנחות בישראל במהלך המחצית הראשונה של 2018.

 

תגובות (1)

This comment was minimized by the moderator on the site

אולי העיצוב היפה ביותר של הדגם הזה אי פעם. אני קונה

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location