למבורגיני חושפת את גרסת הספיידר קצוצת הגג של ההורקאן EVO החדשה, עם אותו מנוע 5.2 ליטר בהספק של 640 כ״ס.

 

כחודש לאחר שחשפה את ההורקאן EVO קופה החדשה, מתיחת פנים להורקאן, למבורגיני חושפת את הגרסה הפתוחה של הדגם, הורקאן EVO ספיידר.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

את הגג הרך של הדגם, המופעל באמצעות מנגנון אלקטרו-הידראולי, ניתן לפתוח/לסגור באופן חשמלי בזמן של 17 שניות וניתן לעשות זאת עד למהירות של 50 קמ״ש. הגג כולל חלון אחורי הניתן לפתיחה חשמלית. מערכת הגג הנפתח של הדגם, יחד עם קשתות התהפכות אוטומטיות, הוסיפה 120 ק״ג למשקל הכולל של הספיידר העומד 1,542 ק״ג.

 

2019 למבורגיני הורקאן EVO ספיידר
הורקאן EVO ספיידר.

תחנת הכוח בחלקו המרכזי-אחורי של הדגם זהה לדגם הקופה, מנוע 5.2 ליטר V10 אטמוספרי משופר המייצר הספק מרבי של 640 כ״ס ב-8,000 סל״ד, תוספת של 30 כ״ס לעומת הדגם היוצא, וממנט מרבי של 61.2 קג״מ ב-6,500 סל״ד. עם הנעה כפולה (משופרת) ותיבת 7 הילוכים כפולת מצמדים זה מספיק לנתון תאוצה 0-100 קמ״ש של 3.1 שניות, 0-200 קמ״ש ב-9.3 שניות, זאת לעומת 2.9 שניות ו-9.0 שניות בדגם הקופה, בהתאמה. המהירות המרבית עומדת על 325 קמ״ש, זהה לדגם הקופה.

 

למבורגיני הורקאן EVO ספיידר
הורקאן EVO ספיידר.

כמו בדגם הקופה, גם ההורקאן EVO ספיידר זכתה במערכת הבקרה הדינאמית LDVI השולטת (ומבקרת) על כל הרכיבים הדינאמיים בדגם כגון המנוע ותיבת הילוכים וכן על ההיגוי לכל הגלגלים ומערכת ההנעה הכפולה. בנוסף נמצא מערכת בולמים אדפטיביים חדשה, מערכת היגוי משופרת ושדרוגים שונים בתחום האווירודינמי.

 

תגובות (2)

This comment was minimized by the moderator on the site

רכב מאוד מומלץ לחרדים .
מאוד נוח מניסיון מה לא טוב ברכב
אינו בולם מהירות תגובה איטית להפליא לא ממךיץ

This comment was minimized by the moderator on the site

למה זה מומלץ לחרדים??

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location