אודי RS7 החדשה מצוידת במנוע V8 טווין-טורבו עם 600 כ"ס, מספיק לנתון 0-100 קמ"ש של 3.7 שניות.

 

לאחר שחשפה בחודש שעבר את ה-RS6 אוונט החדשה, אודי מציגה כעת את ה-RS7 החדשה, גרסת הקצה לאודי A7 ספורטבק והתשובה של אודי למי שלא רוצה את מרכב הסטיישן ומי שמחפש אלטרנטיבה למתחרה מבית מרצדס, AMG GT 4door.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

אודי RS7 החדשה מצוידת, כצפוי, באותה יחידת הנעה בדיוק של ה-RS6 החדשה: מנוע 4.0 ליטר V8 טווין-טורבו TFSI, המצויד במערכת מיקרו היברידית 48V, המייצר הספק מרבי של 600 כ"ס ומומנט מרבי אדיר של 81.5 קג"מ בין 2,500-4,500 סל"ד.

 

אודי RS7 החדשה 2020
אודי RS7 החדשה.

משודך לתיבת 8 הילוכים אוטו' המעבירה את הכוח לכל ארבעת הגלגלים, המנוע הבריון הזה מסוגל מאפשר לדגם להשיג נתון תאוצה 0-100 קמ"ש של 3.6 שניות ומהירות מרבית מוגבלת אלקטרונית של 250 קמ"ש. תוספת של חבילת דיינמיק תאפשר להשיג מהירות מרבית של 280 קמ"ש וחבילת חבילת דיינמיק פלוס תאפשר לנהג לראות 300 קמ"ש עגולים בלוח המחוונים.

 

אודי RS7 החדשה תא הנוסעים 2020
שפע של אבזור ואווירה ספורטיבית בסטייל גרמני.

מערכת ההנעה הכפולה, קוואטרו, של ה- RS7 מצוידת בדיפרנציאל מכני מרכזי המחלק את הכוח בין הציר הקדמי לאחורי ביחס של 40:60 ובהתאם למצב האחיזה, מסוגל להעביר עד 70% מהמומנט לציר הקדמי ועד 85% לציר האחורי. מערכת אלקטרונית תבלום בעדינות את הגלגל הפנימי בנסיעה סיבוב בכדי לשפר את היכולות הדינמיות, מי שירצה יותר מכך יוכל לשדרג לדיפרנציאל ספורט (quattro sport differential) הדואג לחלוקת המומנט בין הגלגלים על אותו הציר.

אודי RS7 מצוידת כסטנדרט במתלי אוויר שזכו לכיול ספורטיבי יותר הכולל הנמכת מרכב של 20 מ"מ לעומת דגמי ה-A7 הרגילים. מאחורי חישוקי ה-"21 הסטנדרטיים של הדגם נמצא מערכת בלימה משודרגת RS עם צלחות בילום בקוטר של 420 מ"מ מלפנים ו-370 מ"מ מאחור, אותן ניתן לשדרג לצלחות קרמיות בקוטר זהה.

 

2020 אודי RS7 החדשה
RS7 החדשה.

מפסק הסרנים בדגם הורחב במעט לעומת גרסאות הדגם הרגילות ויחד עם בתי גלגלים תפוחים יותר, הדגם רחב יותר ב-40 מ"מ. עיצוב אגרסיבי לפגושים, עם כונסי אוויר גדולים מלפנים ודיפיוזר מאחור, יחד עם מראות צד בחיפוי קרבון, סופילר קטן על דלת תא המטען וסופיות אגזוז גדולות ובולטות מאחור, מעניקים לדגם את המראה הספורטיבי/אגרסיבי הנדרש. בתא הנוסעים נמצא מושבי ספורט, גלגל הגה RS עטוף באלקנטרה ותצוגה ייעודית לדגם RS בלוח המחוונים הדיגיטלי, ישרו על הנהג אווירה ספורטיבית.

 

תגובות (1)

This comment was minimized by the moderator on the site

באודי כבר הבינו שהגיר הרובוטי לא יעיל עם הרבה כוח... לאט לאט הגיר הזה יעלם בעזרת ה'

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location