2025 MG HS החדש
MG HS החדש.
2025 MG HS החדש
MG HS החדש.

MG חושפת טיזר לדור השני של MG HS אותו היא תחשוף בבכורה עולמית בהמשך החודש בבריטניה. מדובר בדור השני של הקרוסאובר MG HS אשר שווק בישראל בגרסת הפלאג-אין eHS וכמו בדגם היוצא, גם הפעם הדגם יהיה זמין באירופה בגרסת בנזין רגילה או בגרסה היברידית פלאג-אין. 

 

למעט טענה לכך שהטווח החשמלי של MG eHS החדש יהיה גדול יותר משמעותית מזה של הדגם הנוכחי, MG לא מספקת פרטים נוספים על הדגם אך הטיזר לדגם חושף מספיק כדי שיהיה ברור לנו כי מדובר למעשה בגרסה של MG לקרוסאובר Roewe RX5. להזכירכם, MG ו-Roewe הם שני מותגים של SIAC כאשר MG היא הזרוע הגלובלית ו-Roewe מיועדת בעיקר לשוק הסיני המקומי. 

 

2025 MG HS החדש
MG HS החדש.

Roewe RX5 משווק במספר גרסאות פלאג-אין כך שאנחנו לא יודעים לומר איזו גרסה תהווה את הבסיס לגרסה של MG לדגם, אך בשתי הגרסאות הבסיס הוא מנוע 1.5 ליטר טורבו כמו בדגם הנוכחי כאשר למערכת אחת (בגרסת D5X) הספק כולל של 197 כ"ס וסוללה בקיבולת גדולה של 21.4kWh התואמת להבטחה של MG לטווח חשמלי גדול יותר ובמערכת השנייה ההספק הכולל עומד על 245 כ"ס אך הסוללה קטנה יותר בקיבולת של 12.3kWh, שהיא קטנה יותר מזו של MG eHS היוצא. 

 

Roewe RX5
Roewe RX5.

שתי המערכות שונות באופי הפעולה שלהן, זו החזקה יותר זהה למוכר לנו מהדגם הנוכחי כולל תיבת 10 הילוכים בה 6 הילוכים מיועדים למנוע הבנזין ו-4 הילוכים עבור המנוע החשמלי. המערכת השנייה היא סוג של רכב חשמלי עם מאריך טווח, כלומר חלק משמעותי מההנעה נעשה באמצעות המנוע החשמלי ומנעו הבנזין משמש בעיקר כגנרטור, לכן בגרסה זו יש תיבת 2 הילוכים בלבד. 

 

לגרסת הבנזין הרגילה מנוע 1.5 ליטר טורבו בהספק של 188 כ"ס ומומנט מרבי של 30.6 קג"מ בשילוב של תיבת 7 הילוכים כפולת מצמדים (רטובים). 

 

המידות צמחו משמעותית ועם אורך של 4.70 מטר, רוחב של 1.89 מטר ובסיס גלגלים של 2.765 מטר, MG eHS החדש ארוך יותר בכ-13 ס"מ ועם תוספת של 4.3 ס"מ לבסיס הגלגלים. 

תגיות: MG MG EHS
ניוזלטר: כל מבצעי הרכב והחדשות ישירות לדוא"ל
  • תגובות 11

תגובה...
תווים.
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.