תמונות ראשונות של הקונספט החשמלי Vision E של סקודה דלפו לרשת.

 

תמונות רשמיות של סקודה VisionE הספיקו לדלוף לרשת ולחשוף במלוא הדרו את הקונספט לקורסאובר קופה חשמלי אותו סקודה תציג ביום רביעי הקרוב בתערוכת הרכב של שנגחאי. 

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

כשמו, הקונספט Vision E הוא הצצה ראשונה אל העתיד החשמלי/היברידי של סקודה, עתיד הכולל לפי החזון של החברה חמישה דגמים חשמליים שיוצגו החל משנת 2020 ועד לשנת 2025. עוד לפני שסקודה תציג את הדגם החשמלי הראשון שלה, החל משנת2019 היא תחל לצייד את הדגמים שלה במערכת הנעה היברידית מסוג פלאג-אין כאשר הדגם הראשון שיצויד במערכת הנעה כזו הוא הסופרב.

 

העיצוב החיצוני של הקונספט מוצלח למדי, אך בספק אם סקודה, כמותג "הצווארון הכחול" בקבוצת פולקסווגן, תייצר קרוסאובר קופה בעתיד הניראה לעין. אל תא הנוסעים של הדגם (סקיצה בלבד בשלב זה) סקודה כבר חשפה אותנו לפני מספר ימים וכמו כל רכב מודרני, העיצוב מנימליסטי והשליטה על מערכות הרכב השונות מתבצעת ברובה דרך מסכי מגע.

 

מערכת ההנעה החשמלית של הדגם משלבת בין שני מנועים חשמליים בהספק כולל של 300 כ"ס, אלו מוזנים באלקטרונים באמצעות מערך סוללות ליתיום-יון המותקן ברצפת הרכב. המהירות המרבית של הדגם עומדת על 180 קמ"ש וטווח הנסיעה על כ-500 ק"מ.

 

הדגם מצויד במגוון מערכות נהיגה אוטונומיות המאשרות לדגם לעמוד בדרגה 3, כלומר הרכב יהיה מסוגל לדגומה לנהוג עצמאית בפקקי תנועה, לקחת שליטה מלאה בכביש המהיר כולל ביצוע של תמרוני עקיפה וכן לאתר ולהיכנס/לצאת מחנייה באופן אוטונומי.

 

 

תגובות (0)

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location