הקונה החשמלי זוכה למספר עדכונים טכנולוגיים, כולל מולטימדיה חדשה ועוד.

 

הקונה החשמלי הוצג לפני קצת יותר משנה, אך ביודאי כבר מציגים עדכון טכנולוגי לדגם הכולל מולטימדיה עדכנית, מערכת בקרת אקלים משופרת ועוד.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

מערכת המולטימדיה "8 של הדגם הוחלפה במערכת המולטימדיה העדכנית של יונדאי בגודל של "10.25, אותה נפגוש השנה במספר דגמים של יונדאי וקיה. המערכת כוללת ממשק חדש, אפשרות למסך מפוצל לצפייה במספר אפליקציות במקביל, כגון ניווט וטלפון לדוגמה, עדכונים אונליין וכמובן, גם הרחבה ל-Android Auto ו- Apple CarPlay - וזה רק חלק קטן מהשירותים שמערכת יודעת לספק.

 

יונדאי קונה חשמלי תא הנוסעים
מולטימדיה 10.25 אינץ'.

מערכת בקרת האקלים בדגם עודכנה באמצעות מסנן משודרג ומוד הפעלה לניקוי האוויר בחלל תא הנוסעים. בנוסף, לקוחות הדגם יוכלו כעת לבחור באופציה לחימום המושבים גם בשורה האחורית.

 

בניגוד לשוק האירופי, שם הקונה משווק גם עם סוללה בקיבולת של 39.2kWh, בשוק הקוריאני הדגם משווק בגרסאתו הבכירה בלבד עם סוללה בקיבולת של 64kWh המאפשרת טווח נסיעה של 449 ק"מ (406 ק"מ בתקן הקוריאני המחמיר יותר) ומנוע חשמלי חזק יותר בהספק של 205 כ"ס ומומנט מרבי של 40.3 קג"מ (לעומת 135 כ"ס בדגם הבסיס), מספיק לנתון תאוצה 0-100 קמ"ש של 7.6 שניות. לדגם הבסיס טווח נסיעה של 288 ק"מ.

את הגרסה החשמלית של הקונה כבר היינו אמורים לפגוש בשיווק סדיר בישראל, אך הביקוש המשמעותי לדגם באירופה וכושר הייצור המוגבל של הדגם לא אפשרו הקצאה סבירה לשוק הישראלי. מתי בישראל? אולי במהלך שנת 2020.

תגובות (1)

This comment was minimized by the moderator on the site

אני כבר שמעתי,על הקונה החשמלית,כבר לפני יותר משנה.פרדתי לגמלאות.קיבלתי סכום יפה לפרישה ,עכשיו,הכסף הלך בנתיים על דברים אחרים.אהל לפחות תתנו תאריך יעד מדוייק ותעמדו בו.זה יראה רציני בעיני...

אני כבר שמעתי,על הקונה החשמלית,כבר לפני יותר משנה.פרדתי לגמלאות.קיבלתי סכום יפה לפרישה ,עכשיו,הכסף הלך בנתיים על דברים אחרים.אהל לפחות תתנו תאריך יעד מדוייק ותעמדו בו.זה יראה רציני בעיני הציבור.בכל אופן.אני ימתין.אני הולך רק על חשמלית.נקודה.

המשך קריאה
There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location