פולקסווגן מציגה את האפ החשמלית (e-UP) שתציע טווח נסיעה של 150 ק"מ ואפשרות לטעינה מהירה בחצי שעה בלבד.

פולקסווגן אפ חשמלית - יוצאת לדרך בסוף השנה

פולקסווגן חשפה היום במסיבת העיתונאים השנתית שלה בגרמניה את הגרסה החשמלית לאפ העירונית -e-UP. פולקסווגן אפ החשמלית היא הגרסה השלישית במספר לפולקסווגן אפ הכוללת בנוסף לדגם הרגיל את הקרוס-אפ שהוצגה זה מכבר וכעת נוספה האפ החשמלית.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

לאפ החשמלית מערך סוללות בקיבולת של 18.7kWh המותקן בתחתית המרכב, המספיק לפי פולקסווגן לטווח נסיעה של 150 ק"מ. כמו כל המכוניות החשמליות המודרניות, ישנה אפשרות לטעינה מהירה של עד 80% מהקיבולת בחצי שעה בלבד.

 

מנוע חשמלי בהספק של 55 כ"ס ( עד-82 כ"ס רגעי) ו-21.4 קג"מ המניע את הגלגלים מלפנים מסוגל להאיץ את האפ מעמידה ל-100 קמ"ש ב-14 שניות עד למהירות מרבית של 135 קמ"ש. האפ החשמלית כבדה משמעותית מהא הרגילה עם משקל של 1,185 ק"ג, כ-250 ק"ג יותר מדגם הבנזין.

 

האפ החשמלית תוצג בתערוכת פרנקפורט בחודש ספטמבר הקרוב, שנתיים לאחר הצגת הקונספט לדגם, ומיד לאחר מכן יחל שיווקה הסדיר באירופה, לא ידוע עדיין באיזו מתכונת. אל האפ החשמלית, צפוית להצטרף בקרוב שתי גרסאות נוספות: אפ GT עם מנוע 1.0TSI בהספק של 100 כ"ס וכן אפ CNG – גרסת גז טבעי דחוס. יתכן שבהמשך תוצג גם אפ היברידית עם מערכת ההנעה של פולקסווגן XL1.

 

תגובות (2)

This comment was minimized by the moderator on the site

יש להם בתוכנית גם דיזל 800cc שני צילינדרים היברידי, שמסוגל לצרוך 60!!! קילומטר/ליטר. לא להאמין.<br /><br />אני חושב שזה הכלי הטוב ביותר בצריכת דלק שיכול לעלות על הכביש ככלי רכב סטנדרטי.

This comment was minimized by the moderator on the site

לא טוב בישראל רכב חסכוני. מדוע? תשאל את נערי האוצר (שנוסעים עם רכב צמוד וסופר חסכוני - דלק חינם). ורכב חשמלי שנטען מהשקע בבית?...הצחקתה אותם...

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location