מערכת Uconnect 5 החדשה מבוססת על אנדרואיד, היא מהירה ומתקדמת יותר ותשרת את כל דגמי קבוצת FCA.

 

קבוצת FCA, פיאט-אלפא רומיאו-קרייזלר-דודג'-ג'יפ-ראם, מציגה את מערכת המולטימדיה Uconnect 5, הדור הבא של מערכת המולטימדיה שלה אשר תשרת את המותגים השונים של הקבוצה, מה שאומר שלמרות המיזוג שנחתם לאחרונה עם קבוצת PSA, לשנים הקרובות לפחות דגמי FCA יעשו שימוש במערכת עצמאית ולא במערכת של PSA.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

מערכת Uconnect 5 מבוססת על מערכת ההפעלה אנדרואיד, כמו המערכת החדשה של וולוו, ולפי המפתחים היא מהירה פי 5 מהמערכת הקודמת בזכות מעבד ראשי חדש הכולל מעבד גרפי מתקדם יותר וכן זיכרון של 6GB.

 

מערכת UCONNECT 5
פרופיל אישי לכל נהג.

המערכת תשולב במסכים בגודל של עד "12.3, לעומת עד "8.4 במערכת הנוכחית, וממשק המשתמש הגרפי הותאם למסכים במגוון יחס ממדים כך שהמערכת לא מוגבלת למסך אופקי או אנכי. בנוסף לכך, המערכת תוכל לפעול על עד 4 מסכים במקביל ולעבוד באופן מבודד או כמסך מפוצל. הממשק הגרפי של המערכת יותאם לא רק לכל מותג בנפרד אלא גם לרמות גימור שונות ואף לשילוב הצבעים בתא הנוסעים - משהו שרק האיטלקים יכולים לחשוב עליו.

 

כיאה למערכת המתבססת על אנדרואיד, ניתן להתאים את הממשק להעדפה האישית של הנהג או הנוסע וליצור עד חמישה פרופילים שונים לכל נהג בו ניתן לאכן לא רק את העדפות התצוגה של המערכת אלא גם את כיוון המושב ומראות הצד, בקרת האקלים ועוד.

בצד ההרחבה, המערכת תומכת באנדרואיד אוטו, אפל קאר-פליי ובחיבור אלחוטי למערכת כך שאין צורך בכבל. המערכת תומכת בנוסף בעוזרת האישית של אמזון - אלקסה. המערכת תומכת בתפעול קולי טבעי. המערכת כוללת אפשרות לחבר שני מכשירים ניידים במקביל, נקודה חמה לנוסעי הרכב ותקבל עדכונים אונליין.

 

תגובות (1)

This comment was minimized by the moderator on the site

נראה מעולה!!! כל הכבוד, סוגרים את הפער בתחום הזה.

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location