וולוו S90 T8 Inscription מוצעת בעסקת מימון כאשר הרכב על שם הלקוח, יחד עם שירות VIP לטיפולים, ביטוחים ורישוי והחלפת צמיגים כחלק מהעסקה.

 

מאיר, יבואנית וולוו בישראל, מודיעה על שירות "Premium private package by Volvo", חבילה ייחודית ללקוח הפרטי המציעה תוכנית רכישה ושירות המתחרה ב"ליסינג פרטי" לאחד הדגמים הבכירים ביותר של וולוו: ה-S90 בגרסת הפלאין T8 החזקה וברמת הגימור Inscription הבכירה המוצעת במחיר של 454,612 שקל (כולל אגרת רישוי).

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

החבילה כוללת:

תשלום מקדמה של 24,000 ₪ ( ניתן לבחור במקדמה גבוהה יותר) לאחר מכן תשלום חודשי קבוע של 6,850 ₪ למשך 36 חודשים. התשלום החודשי מזכה את הרוכשים בחבילת שירות ייחודית הכוללת -שירות VIP Volvo Personal Service ללא כל עלות נוספת, ביטוח, רישוי והחלפת צמיגים (בכפוף לתקנון)

 

וולוו S90
וולוו S90.

בסיום 36 חודשים יעמדו ללקוח האופציות הבאות לבחירתו: החזרת הרכב ל'מאיר' ללא התחייבות לקנייה חוזרת מצד הלקוח או רכישת הרכב לפי מחיר מוסכם של 195,000 ₪ (465,600 ₪ סה"כ) על פי המודל הזה הרכב רשום על שם הלקוח, כך שהוא יוכל לבחור אם לרכוש את הרכב בסוף התקופה תחת הידיעה שהרישום הפרטי עשוי לשמור על סחירות רכב טובה מאחר והוא מוגדר יד ראשונה.

וולוו S90 היא מכונית הסאלון של וולוו המתחרה מול אודי A6, מרצדס E קלאס או ב.מ.וו סדרה 5. דגם T8 מצויד במערכת הנעה היברידית פלאג-אין עם יחידת הנעה בהספק כולל של 389 כ"ס ומומנט מרבי של 65.3 קג"מ. יחידת ההנעה משודכת לתיבת 8 הילוכים אוטו' ולמערכת הנעה כפולה, מספיק לנתון תאוצה 0-100 קמ"ש של 5.1 שניות ולמהירות מרבית של 250 קמ"ש. הסוללה שבדגם מאפשרת טווח נסיעה חשמלי של כ-50 ק"מ ונסיעה על בסיס המנוע החשמלי בלבד אפשרית עד למהירות של 125 קמ"ש.

 

וולוו S90
רשימת אבזור ארוכה ומרשימה.

רמת הגימור Inscription עשירה וכוללת, בין היתר: מערכת שמע מבית Kardon Harman, מערכת אקטיבית לביטול רעשים חיצוניים בתא הנוסעים, לוח מחוונים דיגיטלי "12.3, מפתח חכם, מתלי אוויר לנוחות מושלמת, חיישני תאורה וגשם, חיישני חניה היקפיים, מערכת חניה אוטומטית, מצלמה אחורית, וילונות בדלתות האחוריות, בקרת אקלים, מושבים חשמליים עם זיכרונות בריפוד עור, תצוגה עילית, בקרת שיוט אדפטיבית, בלימה אוטונומית, תאורת LED מלאה, אור גובה אוטומטי, בקרת סטייה מנתיב כולל שמירה על מרכז הנתיב ועוד. וולוו S90 - מפרט טכני מלא להורדה.

 

תגובות (0)

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location