כלמוביל טרייד-אין יוצאת במבצע מכירות בחודש מאי 2020 במסגרתו היא מציעה 50 רכבי יונדאי איוניק היברידיים מודל 2017 ו- 2018, בהטבה משולשת הכוללת הנחה של 6,000 שקלים ממחירון לוי יצחק משוקלל, תנאי מימון בריבית מועדפת ותשלום חודשי ראשון של המימון רק לאחר 3 חודשים מיום הקניה. מדובר בגל הראשון של רכבי יונדאי איוניק מבעלות פרטית אשר מגיעים למתחם הטרייד אין.

 

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

כל דגמי האיוניק הינם מבעלות פרטית, יד 1, עם ק"מ נמוך ובמגוון רמות הגימור. האיוניק מוצעת עם אחריות מורחבת מאת היצרן של 5 שנים או 100,000 ק"מ המוקדם מבינהם ו7שנים או 150,000 המוקדם מבניהם למנוע החשמלי ולסוללה ההיברידית.

 

יונדאי איוניק היברידית
יונדאי איוניק.

גיא ברבון מנהל חטיבת הטרייד אין של מיצובישי יונדאי מציין כי "אל מתחמי המכירות של כלמוביל טריידאין מגיעים רכבים שנבחרו בקפידה ולאחר תהליך קליטה והכנה, בדיקות מקיפות והשבחה מוצעים ללקוחות כחבילה האטרקטיבית ביותר המוצעת בענף".

מתחמי כלמוביל טרייד-אין הינם מתחמי ONE STOP SHOP אשר מציעים ללקוחות פתרון אחיד ושלם עם כל מניפת השירותים הכוללים ייעוץ וליווי, קניה ומכירה אחריות היבואן, פתרונות מימון וביטוח.

תגובות (1)

This comment was minimized by the moderator on the site

אם שואלים אותי - עדיף למצוא מפרטי או מחברות שלוקחות רכבי טרייד-אין כמו טרייד מוביל - לא רק שתקבלו מחיר טוב יותר, גם תחסכו מעצמכם את ירידת הערך של השנה הראשונה.

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location