איך משווים רכב שעולה $70,000 לרכב שעולה יותר כמעט פי 5 ממנו במחיר של $330,000, יונדאי אקווס נגד בנטלי מולסאן.

בנטלי מולסאן נגד יונדאי אקווס

יונדאי, מבצעת ניסוי נרחב בארה"ב להשקת רכב יוקרה/פאר מתוצרתה. לשם כך, נולדה היונדאי אקווס, שנמכרת רק בארה"ב, ללא כל סוכנות או מרכז שירות שהלקוחות רואים. כל תהליך המכירה, מתבצע במקום בו הלקוח בוחר בין אם משרדו או ביתו ואפילו מסלול הגולף שלו. בכל נושא השירות והטיפולים, נציג של יונדאי לוקח המחזיר את הרכב מהטיפול השגרתי או כל טיפול אחר שנדרש.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

יונדאי בהחלט, לא סתם קופצת ומנסה את כוחה, בשוק רכבי היוקרה, אלא ממש לומדות אותו, בכדי שבעתיד, אם התגובות יהיו תואמות, תוכל להציע תחרות אמתית לב.מ.וו סדרה 7 או מרצדס S קלאס. למרות המראה החיצוני המזעזע של האקווס, היא מאובזרת בכל פריט נוחות אפשרי.

 

בנטלי מולסאן

 

המגזין "motor trend” העמיד את האווקס מול תחרות לא שווה, בנטלי מולסאן החדשה, שעולה כמעט פי 5 יותר מהיונדאי אקווס. כמובן שאין מקום להשוואה, ובתחום רכבי הפאר בו נמצאת הבנטלי והרולס רויס, לא בוחנים את הרכב לפי האבזור, אלא במדדים אחרים לגמרי. זה מזכיר את ההשוואה המגוחכת שאוהבים לעשות בין סקודה סופרב המאובזרת, לאודי A6 או ב.מ.וו סדרה 5 רק כי יש לה אבזור כמעט כמו שלהן (ולא אין לה הרבה דברים שיש להן) יש מדדים, ששום דף נתונים יבש, גם אם ארוך הוא, שלא ניתן למדוד ביחס שקל לכפתור.