אודי A1 סיטי-קארבר היא גרסה מוגבהת במראה של קרוסאובר ספורטיבי לאודי A1 ספורטבק החדשה. 

 

צרכני שוק הרכב דורשים עוד ועוד רכבים מוגבהים וזה מה שאודי מספקת להם, אודי A1 סיטיקארבר (citycarver) שהיא גרסת פנאי מוגבהת לאודי A1 ספורטבק החדשה - סופרמיני על עקבים.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

עם אורך של 4.04 מטר, אודי A1 סיטי-קארבר זהה באורכה ל- A1 ספורטבק, אך זו הראשונה זכתה לתוספת משמעותית של הגבהת המרכב/מרווח הגחון ב-40 מ"מ, 35 מ"מ הושגו באמצעות שינוי המתלים והיתר באמצעות צמיגים בעלי חתך גדול יותר מזה שב-A1 ספורטבק.

 

אודי A1 סיטי קארבר
A1 קרוסאובר.

אודי העניקה לדגם מראה של קרוסאובר ספורטיבי באמצעות גריל קדמי בהשראת דגמי ה-Q של החברה, עיצוב ייחודי לפגושים מלפנים ומאחור הוספה של דמוי מגלש קדמי ואחורי (מפלסטיק כמובן), הדגשה בפלסטיק שחור לבתי הגלגלים הפוגשת בחצאיות צד בעיצוב ייחודי לגרסה זו. עיצובים ייחודיים לחישוקי הגלגלים, בגדלים של "16 עד "18, משלימים את המראה האופנתי של הדגם. בשורה התחתונה, החניון במרכז הבינתחומי ממתין לבואה.

 

אודי A1 סיטיקארבר
הגבהת מרכב של 4 סנטימטר.

רוכשי הדגם יוכלו לבחור מבין 9 צבעים למרכב ושני צבעים לגג, שחור או אפור, וכן להוסיף חבילה "שחורה" עם צביעה בשחור של חלקי הפלסטיק התחתונים המגיעים בצבע אפור ומתכתי ללא החבילה. לקוחות שירצו לשדרג את הצד הספורטיבי יוכלו לבחור בחבילה הדינאמית המוסיפה בולמים אדפטיביים, קליפרים באדום, חישוקי "18 וצליל פליטה מלאכותי דרך מערכת השמע. 

 

אודי A1 סיטיקארבר תא הנוסעים
שילובי צבעים ייחודיים.

תא הנוסעים זהה כמובן למוכר לנו מה-A1 ספורטבק, אך אודי העניקה לחלקי הפלסטיק השונים ב-סיטיקארבר שילוב צבעים ייחודיים ולרשות הרוכשים שלושה רמות גימור/סגנונות לבחירה: advanced, design selection ו- S line. רמת הגימור S Line מאפשרת לרוכשים בחירה בריפודי מושבים מבד משולב בעור סנטטי או אלקנטרה משולב בעור סנטטי והיא כוללת גם גלגל הגה עם תחתית שטוחה, ספוילר גג, חישוקי "18.

 

אודי A1 סיטיקארבר
אודי A1 סיטיקארבר.

בתא הנוסעים נוכל למצוא לוח מחוונים דיגיטלי "10.25 עם תצוגה משתנה לבחירת הנהג, מולטימדיה "8.8 או "10.1 עם הרחבה לאנדרואיד אוטו ואפל קאר-פליי ותפעול קולמי מתקדם, בקרת אקלים מפוצלת ועוד. כמו כן נוכל למצוא מגוון רחב של מערכות בטיחות מתקדמות.

אודי A1 סיטי-קארבר תהיה זמינה באירופה החל מהסתיו הקרוב, כך שניתן לצפות שהדגם ישווק בישראל בתחילת 2020. הדגם המוצג בתמונות הוא גרסת השקה מיוחדת "edition one" אותה ניתן לקבל בצבע אפור או כתום והיא כוללת, בין היתר: חבילת S Line, השחרה של הפנסים הראשיים ומאחור, עם חישוקי "18, צבע קונטרסטי לגג ומראות הצד, גריל, כיתוב חיצוני וסמל הטבעות של אודי בצבע שחור ועוד.

 

תגובות (1)

This comment was minimized by the moderator on the site

מחכים לדגם זה עם תיבה ידנית !!

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location