אמנם באודי לא ממש מצהירים בגלוי על מלחמתם הישירה במיני באמצעות האודי A1 אך אין ספק שזו הכוונה

אודי A1אודי A1

 

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

רכבי רטרו הם כר לשיגעונות עיצוביים, מספיק להסתכל על שלל העיצובים והגרסאות שיש לפיאט 500 והמיני של ב.מ.וו בכי להבין את כוונת המשורר כאן. אודי A1 לעומת המיני היא לא רטרו, אלא רכב סופרמיני פרמיום, אך אודי ללא ספק מביטה בטבלת המכירות של המיני (שבחו"ל היא במחיר הרבה יותר שפוי מכאן לצערנו, אך לא חדש לנו) ומקנא.

 

על מנת להציב תחרות של ממש למיני, אודי תאפשר לרוכשים של ה-A1 אפשרויות רבות לאפיון אישי. לכן בתערוכת השיפורים של פולקסווגן באוסטריה, השבוע, שבעיקר מיועדת לאוהדי ה-GTI, תציג אודי 7 גרסאות מיוחדות לאודי A1, כולל אחת בגרסה מיוחדת לקבוצת הכדורגל FC באיירן שכל אחת מהן מציגה, חלקית או באופן מלא, את קיט השיפורים הקוסמטיים של ה-A1 שיוצא לרוכשים.

 

אודי A1 הפרטים המלאים

 

מחלקת העיצוב של אודי מציגה באמצעות הגרסאות האלו את מגוון האפשרויות שיהיו לרוכשים עם ההשקה בחודש הקרוב. לא מדובר רק בצביעה חיצונית אלא בהתאמה של הפנים לחוץ גם כן. החבילה תימכר כקיט מלא או חלקי הכולל צביעה חיצונים ופנימית, ספויילר קדמי או אחורי, אגזוז כרום, חצאיות צד וכו'.

 

מעבר לעיצוב המחווה לקבוצה הגרמנית שהעפילה לגמר ליגת האליפות, יוצגו עוד עיצובים למונית, רכב משטרתי, גרסה מעניינת בצבעים המסורתיים של הקוואטרו המיטולוגית ועוד.

אמנם המיני החדשה זכתה ובצדק לתהילה בזכות התנהגות הכביש שלה, אך אם נודע באמת, עיקר הרוכשים שלה קונים אותה בגלל העיצוב והסטייל. אודי תנסה באמצעות ה-A1 לרכב על אותה גל של הצלחה לה זוכה המיני.

 

תגובות (0)

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location