אודי מפרסמת מספר איורים של ה-A3 האצ'בק החדשה וה-A3 סדאן החדשה.

אודי A3 החדשה, תראה אור רק באמצע2012. בינתיים, אודי משחררת איורים ראשונים היותר מרומזים על מראה ה-A3 החדשה. להגיד שאנחנו מופתעים? לא ממש שכן את קו העיצוב ל-A3 החדשה, כפי שאנו רואים באיורים, זכינו כבר לראות ב-אודי A3 סדאן קונספט שנחשפה בתערוכת ז'נבה האחרונה.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

עיצובה החיצוני של ה-A3 החדשה, נשען על זו היוצאת, אך עם מראה חי וחד יותר יחד עם קו חלונות צד צר המקנה לה מראה ספורטיבי יותר מזו הנוכחית. עיצוב הפנים, באיורים, דומה דמיון מוחלט לזה אותו ראינו ב-A3 סדאן, המעביר את אודי מתא הנוסעים עמוס הכפתורים לתא נוסעים מינימליסטי כאשר רק למערכות בשימוש בתדירות גבוהה יש כפתור ייעודי ולכל שאר האופציות ישנו מסך הנשלף מתוך הקונסולה ומופעל באמצעות מערכת MMI של אודי. מזכיר במשהו את המינימליזם היחסי של ב.מ.וו Z4.

 

לאחר שאודי תציג את גרסאות הייצור/קונספט של ה-A3 האצ'בק 3 ו-5 דלתות, כנראה בתערוכת ז'נבה בשנה הבאה, היא תחשוף את גרסת הייצור של ה-A3 סדאן לקראת סוף 2012 המיועדת בראש ובראשונה לשוק האמריקאי והסיני (אך תגיע גם אלינו). לאודי A3 סדאן, בסיס גלגלים של 2.63 מטר, 4.44 מטר אורך,1.84 מטר רוחב,1.39 מטר גובה בלבד והיא רחבה יותר ונמוכה יותר מגרסת ה-האצ'בק.

 

אודי A3 החדשה, תצויד ברשימת המנועים המוכרת כולל מנועים חדשים, אך עיקר החידוש אלו גרסאות היברידיות כולל היברידית נטענת וכן גרסה המונעת בגז.

 

 

{iframe width="576" hight="350"}http://www.youtube.com/embed/ilbTV0__t-A?rel=0{/iframe}

תגובות (0)

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location