אודי חושפת פרטים ותמונות של ספינת הדגל החדשה האודי A8 עם בסיס הגלגלים הארוך, שתיחשף רשמית בתערוכת בייגי'ן החודש

אודי תשיק בתערוכת בייג'ין את הדור הרביעי לאודי A8 בגרסת בסיס גלגלים מאורך. הלימוזינה המשובחת הזו הולכת להשאיר את מרצדס וב.מ.וו ללא תשובה ופעורות פה. אודי לא הסתפקה רק בהארכת בסיס הגלגלים אלא יצרה לימוזינה עם שפע של פאר ואביזרים.

 

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

אודי A8L

 

אודי הפתיע כאשר חשפה את הלימוזינה הזו עם מנוע ה-W12 שכן אודי בתהליך של שימוש מתמשך בהקטנת נפח צי הרכבים שלה ומנוע ה-W12 היה אמור להיות בשימוש בלעדי לבנטלי.

מנוע ה-W12 בנפח 6.3 ליטר FSI בהספק של 500 כ"ס, צנוע יחסית ליכולות של המנוע הזה, אך עם מומנט משובח של 63.73 קג"מ. זה מספיק בכדי להאיץ את הלימוזינה עם האדון המכובד שישב מאחור ל-100 קמ"ש ב- 4.9 שניות עד למהירות מרבית של 250 קמ"ש מוגבלת אלקטרונית כמובן. ההנעה היא כמובן קוואטרו, כפולה וצריכת הדלק הממוצעת היא 8.3 ק"מ לליטר.

 

המידות הנדיבות של האודי A8L הן: אורך כולל של 5,267 מ"מ, 13 ס"מ יותר מאחותה הרגילה, בסיס הגלגלים גם כן צמח ב-13 ס"מ לאורך של 3,122 מ"מ, הגובה כמעט זהה, 1,462 מ"מ, רק 2 מ"מ יותר מהדגם הרגיל והרוחב זהה לחלוטין 1,949 מ"מ. יחד עם הגידול באורך צמחה גם הדלת האחורית בכדי לאפשר לאדון הנכבד כניסה נוחה יותר למושבים, סליחה, כורסאות מתכווננות מאחור.

 

בגרסתה המפוארת, תציע האודי A8L, שתי כורסאות מתכווננות ונפרדות מאחור. בכדי להנעים עוד יותר את הישיבה המושבים מאפשרים חימום, אוורור, ולא מעט אפשריות כיוון למקסימום נוחות ואם תרצו, בנוסף הן גם יעניקו לכם מסג' מפנק. תציצו בתמונות ורק נשאר לדמיין או לחלום. ואם כבר לחלום אז מדוע לא לראות כוכבים? ניתן גם לקבל גג זכוכית עם שני פתחים, קדמי ואחורי הניתנים לאטימה מלאה מחדירת אור.

 

אודי A8L

 

בין המושבים האחוריים, ימצאו הנוסעים המכובדים שלל פינוקים. שליטה מלאה על מערכת המדיה ובקרת האקלים עם 4 אזורי שליטה ולא פחות מ-23 מנועים האחראיים לשמור על הטמפרטורה הנכונה. שולחן כתיבה מתקפל יישלף בלחיצת כפתור ומקרר קטן עם מקום לכוסות יצנן את השמפניה שלהם. בכדי להוסיף נוחות ליושבים מאחור, ניתן להסיט את המושב שלצד הנהג לפנים ואז יפתח הדום לרגליים מגב המושב הקדמי. הערה לחובבי הסקודה הסופרב, אל תלחשו לעצמכם "גם לי יש את זה", זה לא באמת אותו הדבר.

 

לעשירים העניים יותר תוצע האודי A8 עם בסיס הגלגלים המוארך עם מנועים קטנים יותר וגם בגרסת דיזל. הגרסאות ה"זולות" לא יוצעו עם המושבים הנפרדים ושלל הפינוקים של הגרסה הבכירה.

 

לגלריה המלאה של אודי A8L

 

תגובות (0)

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location