אודי e-tron 50 מסתפק במנוע חשמלי חלש יותר וסוללה קטנה וקולה יותר המספיקה טווח מרבי של 300 ק"מ, לעומת 411 ק"מ בדגם הבכיר.

 

אודי חושפת גרסת בסיס חדשה לקרוסאובר החשמלי שלה, e-tron 50, עם מנוע חלש יותר, סוללה קטנה יותר המספיקה לטווח נסיעה של 300 ק"מ וכמובן, גם תג מחיר נמוך יותר.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

אודי e-tron 50 מצויד בשני מנועים חשמליים, קדמי ואחורי, בהספק כולל של 310 כ"ס ומומנט מרבי של 55 קג"מ, זאת לעומת 360 כ"ס ו-57.2 קג"מ בדגם e-tron הבכיר המשווק כיום בישראל (המספק עד 406 כ"ס 67.7 קג"מ במצב בוסט למשך זמן קצוב). יחידת ההנעה הזו, המספקת הנעה כפולה אלקטרונית e-quattro, מספקת בדגם נתון תאוצה 0-100 קמ"ש של 7.0 שניות, לעומת 5.6 שניות בדגם הבכיר (במצב בוסט) ומהירות מרבית של 190 קמ"ש לעומת 200 קמ"ש בדגם הבכיר.

 

אודי e-tron 50
טווח נסיעה של 300 קילומטר.

לעומת הדגם הבכיר e-tron 55, המצויד בסוללת ליתיום-יון בקיבולת של 95kWh המספיקה לטווח נסיעה של עד 411 ק"מ בתקן WLTP, דגם הבסיס e-tron 50 מסתפק בסוללה בקיבולת של 71kWh המעניקה לדגם טווח נסיעה של 300 ק"מ בתקן WLTP. כמו בדגם הבכיר, הסוללה (ומערכות חשמל נוספות) מצוידות במערכת קירור אקטיבית המאפשרת על פעולה אופטימלית של המערכות וכן טעינה מהירה בהספק של עד 120kW המאפשרת טעינה של 80% מקיבולת הסוללה בזמן של כחצי שעה.

 

אודי e-tron 50 תא הנוסעים
תא הנוסעים זהה לדגם הבכיר כולל אופציה למראות צד מבוססות מצלמה.

מערכת connect charging האופציונלית מאפשרת טעינה מנוהלת כך שהנהג יכול לקבוע טעינה בהתאם לתעריף החשמל ובשילוב עם מערכת ניהול אנרגיה ביתית המערכת תאפשר שילוב של טעינה עם מערכת סולארית ועמדת הטעינה הביתית. שימוש באפליקציית myAudi מאפשרת הפעלה מרחוק של מערכת המיזוג ברכב.

כמו בדגם הבכיר, גם כאן נוכל למצוא מערכת רגנרציה מתקדמת המטעינה את הסוללה בכל האטה ומאפשרת נהיגה באמצעות דוושה אחת ברוב מצבי הנהיגה, בשילוב עם מערכת הבלימה האלקטרו-הידראולית. שילוב של מספר מערכות, כולל דיווחי תנועה ומערכת הניווט, מאפשרים למערכת בקרת השיוט האדפטיבית להתאים את מהירות הנסיעה לתוואי הדרך ולניצול מרבי של הסוללה.

 

תגובות (1)

This comment was minimized by the moderator on the site

מתי בארץ?

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location