אודי חושפת את ה-Q5 ספורטבק החדש, גרסת קופה לאודי Q5 שתתחרה החל מהשנה הבאה מול מרצדס GLC קופה ו-ב.מ.וו X4 ומשלימה עבור אודי מבחר של שלושה רכבי פנאי בתצורת קופה, יחד עם ה-Q3 ספורטבק וה-Q8 הענק.

 

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

אודי Q5 ספורטבק מבוסס כמובן על דגמי 2021 המחודשים של אודי Q5 שהוצגו לאחרונה לאחר מתיחת פנים מקיפה. למעט עיצוב שונה לגריל הקדמי בהשראת דגמי הביצועים, מהחזית ועד לקורת B המרכזית לדגמים מראה זהה. משם ולאחור אודי Q5 ספורטבק לובש את מראה הקופה באמצעות גג המשתפל לאחור בחדות יחסית ומסתיים במראה ספורטיבי יותר בחלקו האחורי עם עיצוב שונה לפגושים וספוילר קבוע באמצע דלת תא המטען.

 

2021 אודי Q5 ספורטבק
סיומת ספורטיבית יותר מאחור.

הפנסים מלפנים ומאחור זהים למפה שפגשנו ב-Q5 המחודש, עם תאורת LED מלאה כסטנדרט עם תאורה ראשית LED Matrix מתקדמת עם חבילת S ליין או ברמות הגימור הגבוהות ותאורת OLED דינמית מאחור ברמות הגימור הגבוהות, זו מאפשרת לרוכשים לבחור חתימת תאורה שונה וחיישן הקירבה שבפנסים ידליק את הפנסים במידה ורכב אחר מתקרב לכדי מרחק של פחות מ-2 מטרים. למעט תוספת זניחה של 7 מ"מ למידת האורך, שאר המידות זהות לחלוטין לאלו של ה-Q5. נפח תא המטען בדגם עומד על 510 ליטר שהם 40 ליטר פחות מב-Q5 הרגיל. רוכשי הדגם יוכלו לשדרג את השורה השנייה עם מושבים הנעים על מסילה ומשענות הניתנות להטייה.

 

2021 אודי Q5 ספורטבק
כיול ספורטיבי יותר לעומת ה-Q5.

בשלב זה אודי חושפת היצע מנועים חלקי בלבד, באירופה הדגם ישווק בשלב הראשון רק עם מנוע 2.0 ליטר טורבו דיזל (Q5 ספורטבק 40 TDI) הנעזר במערכת מיקרו-היברידית 12V ומייצר הספק מרבי של 201 כ"ס ומומנט מרבי של 40.8 קג"מ. בשלב מאוחר יותר אודי Q5 ספורטבק ישווק גם עם מנועי בנזין ודיזל נוספים וכמובן גם בשתי גרסאות הפלאג-אין של הדגם, TFSIe 50 עם 299 כ"ס או TFSIe 55 עם 367 כ"ס.

בשוק האמריקאי הדגם ישווק עם מנוע 2.0 ליטר טורבו בנזין (45 TFSI), שגם הוא נעזר במערכת מיקרו-היברידית 12V, המייצר הספק מרבי של 265 כ"ס ומומנט מרבי של 37.7 קג"מ ומשודך לתיבת 7 הילוכים כפולת מצמדים ולמערכת הנעה כפולה קוואטרו. חובבי הביצועים יוכלו לבחור בדגם SQ5 ספורטבק המצויד במנוע 3.0 ליטר V6 טורבו בהספק מרבי 355 כ"ס ומומנט מרבי של 51 קג"מ המשודך לתיבת 8 הילוכים אוטו' ולמערכת הנעה כפולה קוואטרו. אלו שני מנועים שככל הנראה לא נפגוש בתקינה אירופאית בשל תקנות זיהום אוויר.

 

2021 אודי Q5 ספורטבק
אודי Q5 ספורטבק

דגם SQ5 כולל כסטנדרט בולמים אדפטיביים עם הנמכת מרכב קלה, אופציה לקפיצי אוויר, היגוי חד יותר, מערכת בלימה משודרגת, מושבי ספורט, גלגל הגה עם תחתית שטוחה, תצוגה ייעודית בלוח המחוונים ובמערכת המולטימדיה ועוד. כל זה, מעבר לעיצוב ספורטיבי יותר.

 

אודי Q5 ספורטבק מצויד כסטנדרט במתלים בכיול ספורטיבי יותר לעומת ה-Q5, אותם ניתן לשדרג כמו בדגם הרגיל למתלי אוויר אדפטיביים המאפשרים את שינוי גובה המרכב בטווח של 60 מ"מ לשיפור נוחות הנסיעה ולנסיעה בשטח קל או לשיפור היכולות הדינמיות במהירויות גבוהות.

 

2021 אודי Q5 ספורטבק תא הנוסעים
זהה למה שכבר פגשנו ב-Q5 המחודש.

בתא הנוסעים אנחנו פוגשים את אותם השינויים שהוצגו ב-Q5, זה כולל מערכת מולטימדיה MIB3 חדשה עם מסך מגע "10.1 ללא גלגלת תפעול בין המושבים, תפעול קולי מתקדם, חיבור קבוע לאינטרנט ועדכונים אונליין וכמובן הרחבה לאנדרואיד אוטו ואפל קאר-פליי בחיבור אלחוטי. בנוסף נמצא לוח מחוונים "12.3 עם גרפיקה מעודכנת ואופציות חדשות לגימור בתא הנוסעים.

תגובות (2)

This comment was minimized by the moderator on the site

דומה מאד לרכבים תוצרת סין

This comment was minimized by the moderator on the site

אודי חבזל קנינו בטריידמובייל. משהו משהו אין על טריידמובייל. רק טריידמובייל

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location