במקביל להשקת הגרסאות הרגילות המחודשות של אודי קופה A5 ו- A5 ספורטבק, אודי ישראל משיקה גם את דגם הביצועים RS5 המחודש אותו תוכלו לרכוש במרכב קופה או ספורטבק. כמו שאר דגמי משפחת ה- A5 אודי RS5 מציגה עיצוב קרבי ספורטיבי יותר ומצוידת ביחידות תאורה חדשות עם חתימת תאורה עדכנית. כל זה יאפשר לאודי להתחרות טוב יותר מול שתי המתחרות הטריות בסגמנט, ב.מ.וו M3 ו- M4 החדשות.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

בתחום ההנעה אין שינוי כך שאודי RS5 המחודשת ממשיכה עם מנוע ה-2.9 ליטר V6 טווין-טורבו המייצר הספק מרבי של 450 כ"ס ומומנט מרבי של 61.2 קג"מ המושג בטווח רחב של 1,900-5,000 סל"ד. זה משודך לתיבת 8 הילוכים אוטו' ולמערכת הנעה כפולה קוואטרו, עם בקרת יציאה מהמקום זה מספיק לנתון תאוצה 0-100 קמ"ש של 3.9 שניות ומהירות מרבית של 250 קמ"ש. לקוחות שירצו בכך יוכלו לשדרג לחבילת הנהג של אודי המעלה את מגביל המהירות ל-280 קמ"ש וכן אופציה להוסיף דיפרנציאל ספורט אחורי, מוגבל החלקה נשלט אלקטרונית, לחלוקת הכוח בין הגלגלים על הציר האחורי.

 

2021 אודי RS5 קופה החדשה
אודי RS5 קופה החדשה.

לעומת הגרסאות הרגילות נמצא בנוסף גם מערכת בלימה משודרגת עם צלחות בלימה גדולות יותר וקליפרים באדום, מערכת פליטה RS משופרת ומתלי RS עם הנמכת מרכב אותם ניתן לשדרג לבולמים אדפטיביים. בורר מצבי הנהיגה מציעה לנהג שני פרופילים לכיול אישי, RS1 ו- RS2, ומעבר בין המצבים אפשרי גם דרך כפתור RS שעל גלגל ההגה.

 

2021 אודי RS5 החדשה תא הנוסעים
שדרוג קל לתא הנוסעים ומולטימדיה חדשה.

בתא הנוסעים נמצא מושבי ספורט RS חשמליים בריפוד עור נאפה עם תפירה בדוגמת חלת דבש, גלגל הגה ספורטיבי, דוושות בציפוי מתכת, גימור קרבון ותצוגה ייעודית לדגם ביצועים בלוח המחוונים ובמערכת המולטימדיה שכמו בשאר דגמי ה- A5 שודרגה למסך מגע בגודל "10.1 במקום "7 בעבר והיא כוללת גם תפעול קולי טבעי.

 

אודי RS5 ספורטבק החדשה 2021
RS5 ספורטבק החדשה.

רשימת האבזור כוללת, בין היתר: לוח מחוונים דיגיטלי "12.3, מולטימדיה מקורית עם הרחבה לאנדרואיד אוטו ואפל קאר-פליי, מערכת שמע מבית Bang & Olfsen עם 19 רמקולים, מפתח חכם, דיבורית BT, בקרת שיוט אדפטיבית, בלימה אוטונומית, בקרת סטייה מנתיב אקטיבית, מצלמת 360 מעלות, ניטור שטח מת כולל תנועה חוצה מאחור, תאורה ראשית Matrix LED אדפטיבית, תאורת מחוונים דינמית, חיישני תאורה וגשם, עיסוי וחימום במושבים הקדמיים, תקרה כהה, חבילת תאורה פנימית, חלון גג, שמשות כהות מאחור, חישוקי "20 ועוד.

 

2021 אודי RS5 - מפרט טכני מלא להורדה.

תגובות (0)

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location