אודי ישראל, מבית צ'מפיון מוטורס, מודיעה על תחילת השיווק של אודי TT RS החדשה, חדשה בישראל כמובן שכן הדגם הוצג עוד בפברואר אשתקד. מה שבעיקר השתנה בדגם זה העיצוב, האבזור והטכנולוגיה בהתאם לדגמי ה-TT המחודשים שהושקו במרץ אשתקד בישראל, בתחום הביצועים אין כל שינוי. מחירה של אודי TT RS החדשה עומד על יעמוד על 552,800 ₪ וחבילת העיצוב RS תעלה 43,200 ₪.

 

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

כמו בשאר דגמי ה-TT המעודכנים, גרסת הביצועים הבכירה TT RS מציגה מראה שרירי ומודרני יותר, כולל עיצוב חדש לפגוש הקדמי ושבכה חדשה לגריל בשחור מבריק, כנף RS אחורית בעיצוב חדש, פנסי LED קדמיים עם חתימת תאורה מעודכנת, מראות צד באלומיניום מט וחישוקי "19 בעיצוב חדש. את המראה הזה ניתן לשדרג עם חבילת RS הכוללת: חישוקי "20 עם צמיגים רחבים יותר (255/30), קליפרים באדום, חבילת עיצוב שחורה ושמשות כהות. החבילה כולל בנוסף מערכת פליטה RS ספורטיבית לחווית סאונד משודרגת ועל חווית הסאונד בתא הנוסעים אחראית מערכת שמע מבית B&O.

 

2021 אודי TT RS החדשה
קרבית יותר למראה.

בחזית אנחנו פוגשים את מנוע ה-2.5 ליטר חמישה צילינדרים טורבו המהולל של אודי אך ללא כל שינוי מהדגם היוצא וזה אומר הספק מרבי של 400 כ"ס 400 ומומנט מרבי של 48.9 קג"מ בטווח של 1,950-5,850 סל"ד. תחנת הכוח הזו משודכת לתיבת 7 הילוכים כפולת מצמדים s-tronic המעבירה את הכוח לכל ארבעת הגלגלים דרך מערכת הנעה כפולה קוואטרו, התוצאה על הכביש מרשימה עם נתון תאוצה 0-100 קמ"ש של 3.7 שניות (בשימוש בבקרת יציאה מהמקום) ומהירות מרבית מוגבלת אלקטרונית של 250 קמ"ש.

אודי TT RS זכתה בנוסף לכיול חד יותר להיגוי, בולמים אדפטיביים בכיול RS ובורר מצבי נהיגה המאפשר בחירה מבין 4 מצבים שונים כולל מצב אישי המאפשר שילוב בין המצבים השונים כגון בולמים במצב נוחות ותיבת הילוכים במצב ספורט.

 

2019 אודי TT RS תא הנוסעים
ללא שינוי משמעותי בתא הנוסעים.

רשימת האבזור של אודי TT RS החדשה כוללת, בין היתר: לוח מחוונים דיגיטלי "12.3, מערכת Audi Music Interface המאפשרת חיבור מכשירים מבית Apple למערכת השמע של הרכב, מפתח חכם, חיישני תאורה וגשם, מושבי ספורט חשמליים S Sport Plus בריפוד עור נאפה, הגה ספורט RS, בקרת אקלים מפוצלת, מערכת שמע עם 10 רמקולים, חניה קדמיים ואחוריים ועוד. לדגם אין בלימה אוטונומית ולכן הוא ישווק עם מערכת התראה בהתקנה מקומית. 2021 אודי TT RS - מפרט טכני מלא להורדה.

תגובות (2)

This comment was minimized by the moderator on the site

למה בחול היא עולה חצי מזה 270 אלף שקל למה פה בארץ היא תעלה למהההה יותר מחצי מיליון שקל אתם רוצים על tt rs נו באמת לאן הגענו זה כבר לא הגיוני זאת הגזמה כל המכוניות פה בארץ יקרות פי 2 מחול כמה כסף...

למה בחול היא עולה חצי מזה 270 אלף שקל למה פה בארץ היא תעלה למהההה יותר מחצי מיליון שקל אתם רוצים על tt rs נו באמת לאן הגענו זה כבר לא הגיוני זאת הגזמה כל המכוניות פה בארץ יקרות פי 2 מחול כמה כסף מתגלגל פה מדפיסים כסף בלי סוף על המכוניות פה מתי תרחמו ותתנו להנות ארץ השוחד כל הארץ הזאת נוצרה בקומבינה

המשך קריאה
This comment was minimized by the moderator on the site

מדינה של גנבים , רק עשירים יהנו פה

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location