אינפיניטי Q קונספט מספק לנו הצצה לשפת העיצוב הבאה של אינפיניטי ולדור הבא של מערכת הנהיגה האוטונומית ProPILOT.

 

אינפיניטי חשפה בתערוכת דטרויט האחרונה דגם קונספט (Q Inspiration) המציג את שפת העיצוב של דגמי Q העתידיים של המותג יחד עם הדור הבא של טכנולוגיית הנהיגה האוטונומית של החברה.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

עם הנטישה ההמונית של רכבי הסדאן הקלאסיים לטובת רכב פנאי גבוהים, מעצבי החברה נאלצים להפגין יותר עודף של יצרתיות בכדי למשוך לקוחות אל הסגמנט הזה. מעצבי אינפיניטי בחרו בעיצוב דמוי קופה המעניק לדגם ממד אורך מרשים בעיצוב דינאמי ואלגנטי כאחד. חזיתו של הדגם קמורה ועגלגלה ומתכנסת בחדות אל גריל גדול ממדים, עיצוב שהוא שונה משפת העיצוב הנוכחית של המותג ומהגישה המקובלת כיום של חזית המעוצבת באופן המדגיש את ממד הרוחב של הרכב.


תא הנוסעים של הקונספט מנימליסטי כמקובל ומצויד כמצופה במספר רב של מסכים ומשטחי מגע. יחד עם משטח העץ הפרוס לאורך הדשבורד והדלתות העיצוב מעניק לנוסעים תחושה חמימה ומודרנית.

 

אינפיניטי Q קונספט תא הנוסעים
מודרני באווירה חמימה.

אינפיניטי ציידה את הקונספט בדור הבא של מערכת הנהיגה האוטונומית שלה ProPILOT, אשר תכלול יכולות של השתלבות אוטונומית במחלפים ומעבר של מספר נתיבים לצורך השתלבות או עקיפה. מתחת למכסה המנוע אינפיניטי התקינה את מנוע ה-2.0 ליטר VC-Turbo החדש שלה עם יחס דחיסה משתנה אותו פגשנו לראשונה ב-QX50 החדש.

 

תגובות (0)

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location