אינפיניטי הציגה בתערוכת פריז את הקונספט Q80 כקדימון לספינת דגל חדש למותג שתוצג בעוד כשלוש עד חמש שנים.

אינפיניטי Q80 קונספט
אינפיניטי Q80 קונספט - קדימון לסיפנת דגל עתידית למותג

כיום, לאינפיניטי אין מתחרה למרצדס S קלאס או לקסוס LS אך בתערוכת פריז האחרונה ובאמצעות הקונספט Q80, אינפיניטי הצהירה על כוונתה להציג בעוד שלוש עד חמש שנים ספינת דגל חדש למותג . הקונספט Q80 רומז בנוסף על שפת העיצוב העתידית של אינפיניטי שהיא גלגול מתקדם יותר לשפת העיצוב הנוכחית של המותג.

את הקונספט מניעה מערכת הנעה היברידית המבוססת על מנוע V6 טווין-טורבו בנפח 3.0 ליטר הנעזר במנוע חשמלי. מנוע ה-V6 שבדגם הוא המנוע הראשון במשפחת מנועים חדשה שאינפיניטי תציע במהלך השנתיים הקרובות בדגמים שלה, זאת כחלק מתוכנית של אינפיניטי להכפיל את היצע המנועים שלה עד סוף העשור.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

מנוע ה-V6 מייצר הספק מרבי של 444 כ"ס והמנוע החשמלי, המוזן באמצעות סוללות ליתיום-יון, מייצר הספק מרבי של 99 כ"ס ולפי אינפיניטי, ההספק הכולל של המערכת עומד על 543 כ"ס והמומנט הכולל המרבי עומד על 76.5 קג"מ, צריכת הדלק המשולבת עומדת על 18.2 ק"מ לליטר.

הכוח אל הגלגלים האחוריים עובר דרך תיבת 9 הילוכים אוטו' חדשה, הנעה כפולה נכנסת לפעולה רק בהתאם למצב האחיזה, אך לנהג ישנה אפשרות לבחור באמצעות בורר מצבי נהיגה הנעה כפולה קבועה. לקונספט Q80 אורך של 5.06 מטר, רוחב של 2.01 מטר וגובה של 1.34 מטר, מידות הדומות לאלו של המתחרות הישירות.

אינפיניטי מציידת את הדגם בשלל מערכות נהיגה מתקדמות, כולל מערכת הממליצה לנהג על מספר פעולות המוצגות באמצעות תצוגה עילית. גם לנוסע שלצד הנהג ישנה תצוגה עילית המציגה נתונים שונים מהטלפון הסלולרי. הנוסעים מאחור נהנים ממסך מגע אישיים עם חיבור לאינטרנט.

תגובות (0)

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location