אינפיניטי מסירה את הלוט מעל ה- QX55, גרסת קופה לקרוסאובר אינפיניטי QX50 אשר תאפשר לאינפיניטי להתחרות מול ב.מ.וו X4, מרצדס GLC קופה וגם מול אודי Q5 ספורטבק שנחשף לאחרונה. אינפיניטי הייתה הראשונה לשווק קרוסאובר קופה יוקרתי כאשר היא הציגה לראשונה את סדרת FX לפני כ-20 שנה, אך רק כעת היא חוזרת לעשות זאת כאשר כל המתחרים שלה כבר מזמן חמושים בצי של דגמים כאלו.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

כאשר אינפיניטי תחל בשיווק ה- QX55 באביב הקרוב, היא תשווק אותה עם מנוע אחד בלבד, מנוע ה-2.0 ליטר טורבו המתקדם שלה עם יחס דחיסה משתנה (בין 8:1 כאשר הטורבו בגדישה מלאה ועד ל-14:1 לטובת נסיעה חסכונית יותר) בהספק מרבי של 271 כ"ס ומומנט מרבי של 38.7 קג"מ. המנוע משודך לתיבת הילוכים רציפה CVT המעבירה את הכוח לכל ארבעת הגלגלים דרך מערכת הנעה כפולה לפי דרישה, כך שברוב הזמן ההנעה קדמית בלבד לטובת צריכת דלק חסכונית יותר ובהתאם למצב האחיזה, המערכת מסוגלת להעביר עד 50% מהכוח לציר האחורי.

 

2021 אינפיניטי QX55
עיצוב קופה מוצלח.

העיצוב החיצוני של ה-QX55 נשענן על המוכר לנו מה-QX50 אך מוחצן וספורטיבי יותר עם גריל כרום עצום בחזית, חישוקי "20 כסטנדרט, עיצוב ספורטיבי יותר לפגושים מלפנים ומאחור, עיצוב חדש ומודרני יותר לפנסים מאחור עם חתימת תאורה ייחודית המורכבת מ-45 נורות LED וכמובן, גג משתפל לאחור בחדות יחסית המעניק לדגם את מראה הקופה הדינמי. הגריל הקדמי אולי מוגזם, אך התוצאה מוצלחת בהחלט.

 

אינפיניטי QX55 תא הנוסזעים
תא הנוסעים המוכר של ה-QX50.

לעומת העיצוב החיצוני המרשים תא מגיע ישירות וללא כל שינוי מה-QX50, כך שהדגם ממשיך לדוגמה עם לוח מחוונים אנלוגי לעומת אופציה למסך אצל המתחרים (לא שזה יתרון של ממש) וגם עם צמד המסכים המרכזיים של מערכת InTouch בגדלים של "7 ו-"8 במסך העליון, שכעת מאפשרים חיבור אלחוטי לאפל קאר-פליי. תא הנוסעים מצויד במערכת אקטיבית לביטול רעשים ומתוך ארבעת שקעי ה-USB אינפיניטי החליפה אחד בחיבור טייפ C מודרני.

 

לקוחות שיחשקו בחווית סאונד איכותית יותר יוכלו לשדרג את מערכת השמע של הדגם במערכת מבית Bose עם לא פחות מ-16 רמקולים הפזורים בחלל תא הנוסעים. מערכת המולטימדיה כוללת חיבור קבוע לרשת האינטרנט לטובת עדכונים OTA.

 

אינפיניטי QX55
אינפיניטי QX55.

 

אינפיניטי QX55 מצויד במערכת הבטיחות המתקדמת של ניסאן-אינפיניטי ProPILOT הכוללת, בין היתר: בקרת שיוט אדפטיבית, הפועלת בכל טווח המהירויות של הדגם, עם מערכת שמירה על מרכז נתיב הנסיעה, ניטור שטח מת כולל תנועה חוצה מאחור, בלימה אוטונומית ועוד. הדגם מצויד כאופציה בתצוגה עילית בגודל של "9 המציגה מידע כגון מהירות הנסיעה, חצי ניווט, התראות ממערכות הבטיחות השונות ועוד.

תגובות (2)

This comment was minimized by the moderator on the site

אינפיניטי QX55 החדש זה רכב מסחרי מעולה, תא מטען ענקי, מתאים להובלת פסנתרים, מקררים, אספקה למסעדות, ירקנים וכו'. נכנסתי עם דודה שלי לסניף של טרייד מוביל וקנינו כזה בעסקת 0 ק"מ יד שלישי וריתוך בשאסי.

This comment was minimized by the moderator on the site

עשית עסקה טובה.

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location