בנטלי פליינג ספר החדשה מציעה 635 כ"ס, נתון תאוצה 0-100 קמ"ש של 3.8 שניות, מהירות מרבית של 333 קמ"ש וכל הטוב הזה, עטוף ביוקרה חסרת פשרות.

 

בנטלי מסירה את הלוט מעל הפליינג ספר (Flying Spur) החדשה לשנת 2020, מכונית הסדאן האולטרה יוקרתית וספורטיבית של בנטלי ואם תרצו, ניתן להתייחס אליה כאל סוג של גרסת 4 דלתות למכונית הקופה קונטיננטל GT.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

הפליינג ספר החדשה שומרת במידה מסוימת על קווי העיצוב של הדגם היוצא, במיוחד בעיצוב המיוחד של דלת תא המטען, אך העיצוב החדשה שלה, על בסיס שפת העיצוב של הקונטיננטל GT, מוצלח משמעותית מזה של הדגם היוצא עם פרופורציות נכונות והרמוניות יותר והמראה שהתקבל מציג בדיוק רב את מהות הדגם - מכונית סדאן יוקרתית עם אופי ספורטיבי, כזו שהרוכשים שלה נמצאים לא פעם מאחורי ההגה ולא רק מחלקים הוראות לנהג מהמושב האחורי, בשביל זה יש את המולסאן המתחרה ברולס רויס פאנטום.

 

בנטלי ספליינג ספר החדשה 2020
פליינג ספר החדשה - ביצועים לצד יוקרה חסרת פשרות.

העיצוב אולי קלאסי, אך מתחת לפח ישנה שפע של טכנולוגיה שנועדה להעניק לדגם נוחות נסיעה מלכותית לצד יכולות דינמיות גבוהות. בין היתר נוכל למצוא מוטות מייצבים אקטיביים 48V, מערכת היגוי אלקטרונית לכל הגלגלים המשולבת במערכת הנעה כפולה וקפיצי אוויר אקטיביים בתכנון חדש, עם 4 מצבי גובה שונים, המספקים לפי בנטלי טווח כיול רחב יותר בין הנוחות הנדרשת ללימוזינה לצד שליטה על המרכב לנהיגה ספורטיבית.

 

בנטלי ספליינג ספר החדשה 2020
מבוסס על תא הנוסעים של הקונטיננטל GT.

הגרסה הבכירה של הפליינג ספר עושה שימוש במנוע ה-6.0 ליטר טווין-טורבו W12 המפורסם של החברה וכמו בקונטיננטל GT, הוא מייצר הספק מרבי של 635 כ"ס ב-6,000 סל"ד ומומנט מרבי של 91.7 קג"מ המתקבל בין 1,350 ל-4,500 סל”ד. תחנת הכוח הזו משודכת לתיבת 8 הילוכים אוטו' המעבירה את הכוח אל ארבעת הגלגלים דרך מערכת הנעה כפולה המסוגלת לשלוח עד 100% מהמומנט לציר האחורי וברוב הזמן היא פועלת ביחס של 40:60 לטובת הציר האחורי.

 

תחנת הכוח הזו מסוגלת להאיץ את הדגם מעמידה ל-100 קמ"ש בזמן של 3.8 שניות, עד למהירות מרבית של 333 קמ"ש, לא רע שדרוג משמעותי לעומת ה-4.5 שניות וה-322 קמ"ש של הדגם היוצא. הפליינג ספר החדשה מבוססת על פלטפורמת MSB של פורשה (משמשת גם את הפאנאמרה) העושה שימוש נרחב באלומיניום ובחומרים מרוכבים - בנטלי ביצעה לא מעט שינויים בפלטפורמה בכדי להתאימה לדרישות הייחודיות של דגמי המותג.

 

 

בנטלי ספליינג ספר החדשה 2020
מוטות מייצבים אקטיביים וקפיצי אוויר אדפטיביים.

הפליינג ספר החדשה היא מכונית סדאן גדולת ממדים, גדולה מהדגם היוצא, עם אורך של 5316 מ"מ, רוחב של 1987 מ"מ, גובה של 1484 מ"מ ובסיס גלגלים של 3194 מ"מ (130 מ"מ+), מידות המקבילות לאלו של מרצדס S קלאס בגרסת LWB.

 

בנטלי ספליינג ספר החדשה 2020
מחלקה ראשונה.

עיצוב הדשבורד החדש והמרהיב נלקח בשלמותו מהקונטיננטל GT, למעט עיצוב שונה לקונסולה המרכזית בין המושבים. רשימת האבזור הבסיסית כוללת לוח מחוונים דיגיטלי "12.3, מערכת מולטימדיה המתקפלת לתוך הדשבורד, בקרת אקלים מפוצלת ל-4 אזורים עם מערך שליטה דיגיטלי למושב האחורי, מושבים קדמיים ואחוריים חשמליים, כיוון חשמלי לדוושות ולגלגל ההגה, גימור עץ בגוון אחד או שילוב של שני גוונים - בעבודת יד כמובן, מערכת שמע עם 10 רמקולים, חישוקי "21, תאורה ראשית LED Matrix ועוד.

מכאן, הכל כבר תלוי בעומק הכיסים של הרוכש עם רשימת אופציות בלתי נגמרת. הדגם מצויד כמובן במגוון רחב של מערכות בטיחות מקדמות ומערכות נהיגה סמי-אוטונומיות, אותן היא חולקת עם ה-A8 החדשה של אודי.

 

תגובות (2)

This comment was minimized by the moderator on the site

זה הרכב הבא שלי גם נראה מיליון דולר וגם מציעה מיליון דולר

This comment was minimized by the moderator on the site

וגם עולה כמעט מליון דולר...

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location