הונדה מכריזה כי בשבוע הבא, 17.11.2020, היא תחשוף את הדור ה-11 של הונדה סיוויק סדאן, אמנם רק כאב טיפוס אך כבר מהטיזר אפשר להבחין כי מדובר בדגם מוכן לייצור.

 

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

במקביל להכרזה הונדה מספקת לנו וידאו קצר ותמונות כטיזר לדגם החדש, התמונות אולי לא חושפות הכל אך הן בהחלט מגלות לנו כי הונדה נוטשת את שפת העיצוב הזוויתית והצעקנית של הדגם הנוכחי ועוברת לעיצוב נקי וחלק יותר ללא זוויות משוגעות וקווים קיצוניים.

התמונות מציגות גם את חתימת התאורה החדשה של הונדה שגם היא, מודרנית, נקייה ומעודנת יותר מדגמי הונדה הנוכחיים. אפשר להבחין בנוסף שבניגוד לדגם הנוכחי בו גרסת הסדאן דומה יותר להאצ'בק מוארכת, הסיוויק סדאן החדשה מציגה עיצוב סדאן קלאסי של 3 קופסאות.

אפשר לצפות כי הסיוויק החדשה תמשיך עם המנועים המוכרים לנו מהדגם הנוכחי, 1.0 ליטר טורבו או 1.5 ליטר טורבו אך בהחלט שאפשר לצפות כי הדגם יעשה הפעם שימוש גם במערכת הנעה היברידית, כמו זו שמוצעת עם ה- CR-V.

 

תגובות (2)

This comment was minimized by the moderator on the site

בס"ד

נקווה שהפעם הסיוויק סדאן תגיע לארץ עם מערכות בטיחות מקוריות ולא מובילאיי...

דרך אגב,מעיון באתר הונדה-טורקיה מתגרר כי הסיוויק סדאן הנוכחית (זו שייבואה הופסק לפני כמה חודשים) מגיעה בטורקיה...

בס"ד

נקווה שהפעם הסיוויק סדאן תגיע לארץ עם מערכות בטיחות מקוריות ולא מובילאיי...

דרך אגב,מעיון באתר הונדה-טורקיה מתגרר כי הסיוויק סדאן הנוכחית (זו שייבואה הופסק לפני כמה חודשים) מגיעה בטורקיה בגירסה המפוארת שלה עם חבילת בטיחות אוטונומית מלאה מפס הייצור כולל BLIND SPOT MONITOR!!!

המשך קריאה
This comment was minimized by the moderator on the site

עוד בקשה מיבואני הונדה, תנסו להביא לארץ סיוויק עם מושבים בהירים.

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location