הונדה ZR-V
הונדה ZR-V - בשנה הבאה באירופה עם הנעה היברידית בלבד.
הונדה ZR-V
הונדה ZR-V - בשנה הבאה באירופה עם הנעה היברידית בלבד.

מוקדם יותר השנה הונדה הכריזה כי בשנת 2023 היא תשיק באירופה שלושה דגמים חדשים, האחד הוא דור חדש להונדה CR-V שישווק לראשונה גם עם הנעה היברידית פלאג-אין, השני הוא הונדה e:NY1 החשמלי שהוא למעשה גרסה של הונדה e:NS1 שהוצג לאחרונה בסין ובשני המקרים מדובר בשם לא מוצלח ובגרסה חשמלית להונדה HR-V החדש. הדגם השלישי עליו אנחנו מתבשרים כעת הוא הקרוסאובר המשפחתי הונדה ZR-V. דגמים אלו יצטרפו אל הונדה סיוויק e:HEV ההיברידית שהוצגה מוקדם יותר השנה. 

 

הונדה ZR-V הוא למעשה הגרסה לשוק האירופי של הונדה HR-V האמריקאי ואם תרצו, גם גרסה לשוק האירופי של הונדה ZR-V לשוק הסיני שהוצג היום (ב'). הונדה ZR-V הוא קרוסאובר גדול יותר מהונדה HR-V אך קטן מה- CR-V ובאירופה הוא ישווק עם מערכת הנעה היברידית בלבד e:HEV, השאלה היא האם זו המערכת ההיברידית של הונדה סיוויק ההיברידית, על בסיס מנוע 2.0 ליטר ומנוע חשמלי 183 כ"ס, או זו החלשה יותר של הונדה HR-V ההיברידי על בסיס מנוע 1.5 ליטר ועם מנוע חשמלי 131 כ"ס. 

 

הונדה ZR-V
הונדה ZR-V (סין).

הונדה ZR-V מבוסס על הפלטפורמה של הונדה סיוויק והוא יתחרה מול דגמים כגון סובארו XV, ניסאן קשקאי ועוד. 

 

ניוזלטר: כל מבצעי הרכב והחדשות ישירות לדוא"ל
  • תגובות 4

תגובה...
תווים.
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.
  • This commment is unpublished.
    avatar
    שי · 20/05/2022
    יש סיכסוך בין הנהלת הונדה ישראל לבין היצרן,  שנים שמקבלים פה שאריות רכב וההתעללות נמשכת.  מסכנים המוכרים, אין להם פרנסה. 
  • This commment is unpublished.
    avatar
    אור · 17/05/2022
    נתן החמוד, החברה הזו עצומה, יצרנית המנועים הגדולה בעולם! הונדה זה אימפריה והיא לא איבדה שום דרך, תסתובב קצת בעולם , סין…ארהב… ותבין מה זה הונדה, ישראל זה לא העולם, אנחנו לא מעניינים את הונדה, ובגלל זה הונדה נראית פה כמו שהיא נראית.
  • This commment is unpublished.
    avatar
    נתן · 11/05/2022
    החברה הזו איבדה את הדרך, לא חושב שהיא תשרד עוד הרבה שנים. 
    • This commment is unpublished.
      avatar
      קובי · 11/05/2022
      היא ליפן , ולעולם 3. לכל מי שלא יודע. וגם תצליח !