סדרה 8 קופה החדשה נוחתת בישראל בדגם M850i xDrive, עם מנוע 4.4 טווין טורבו ו-530 כ״ס ובמחיר החל מ-1.25 מיליון שקל.

 

דלק מוטורס, יבואנית ב.מ.וו בישראל, משיקה את סדרה 8 קופה החדשה, ספינת הדגל החדשה של ב.מ.וו המחליפה את סדרה 6 קופה ומתמודדת מול מרצדס S קלאס קופה, לקסוס LC ועוד. בהמשך השנה, במהלך הרבעון השני של 2019, תצטרף להיצע גם גרסת הקבריולט של סדרה 8.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

בשלב זה, סדרה 8 קופה תשווק בדגם M850i xDrive בלבד, דגם המצויד במנוע 4.4 ליטר V8 טווין טורבו המייצר הספק מרבי של 530 כ״ס בין 5,500-6,500 סל״ד ומומנט מרבי של 76.5 קג״מ המתקבל בין 1,800-4,600 סל״ד. המנוע משודך לתיבת 8 הילוכים אוטו׳ ולמערכת הנעה כפולה xDrive כסטנדרט, מספיק בכדי לנפק נתון תאוצה 0-100 קמ״ש של 3.7 שניות ומהירות מרבית מוגבלת אלקטרונית של 250 קמ״ש.

 

סדרה 8 קופה החדשה
סדרה 8 קופה החדשה.

מערכת xDrive שבדגם מבוססת על טכנולוגיית ההנעה הכפולה שהוצגה עם ה-M5 החדשה, מערכת הנעה כפולה המציעה לנהג מגוון רחב של אפשרויות חלוקת המומנט בין הציר הקדמי לאחורי, התעדוף הבסיסי הוא לציר האחורי, כולל אופציה להנעה אחורית מלאה.

 

לסדרה 8 החדשה מידות דומות למדי לאלו של סדרה 6 היוצאת, עם אורך של 4,843 מ"מ, רוחב של 1,902 מ"מ, גובה של 1,341 מ"מ ובסיס גלגלים של 2,822 מ"מ. המרכב המתקדם נשען על חישוקי ״20 הנתמכים ע״י מתלים בתצורת עצמות עצה כפולות מלפנים ורב חיבורי מאחור. הדגם מצויד כסטנדרט בבולמים אדפטיביים ( Adaptive M), נעילת דיפרנציאל נשלטת אלקטרונית ומערכת ההיגוי אקטיבית (Integral Active Steering) הכוללת היגוי אחורי. דגם M850i מצויד בנוסף, כאופציה, במוטות מייצבים אקטיביים ובאופן אגרסיבי יותר מדגם הדיזל - שלא ישווק בישראל.

 

סדרה 8 החדשה תא הנוסעים
תא הנוסעים ברמת הגימור אלגנט.

תא הנוסעים של סדרה 8 כולל את כל החידושים האחרונים של ב.מ.וו: לוח מחוונים דיגיטלי ״12.3, מולטימדיה ״10.3 ואפשרויות תפעול שונות באמצעות מגע, מחוות ידיים ותפעול קולי טבעי. 2019 סדרה 8 החדשה - מפרט טכני מלא להורדה.

 

סדרה 8 קופה החדשה תשווק בישראל ברמת גימור אחת ובשתי סגנונות גימור - Elegant ו-Carbon Edition -חבילת קרבון. הדגם מצויד בפנסי לייזר עם טוח של עד 600 מטר, מערכת שמע מבית B&W, מערכת חנייה מתקדמת הזוכרת את 50 המטרים האחרונים ומסוגלת לנהג לאחור את הרכב באופן אוטונומי בהתאם לאותו מסלול, חבילת תאורת פנים דינאמית עם תאורת אווירה ייחודית המשתנה גם בהתאם לתפעול של מערכות הרכב השונות ועוד. כמובן שנמצא גם מפרט בטיחות מלא ומתקדם במיוחד עם בלימה אוטונומית הכוללת זיהוי הולכי רגל, התרעה בפני התנגשות צידית הכוללת התערבות אוטונומית בהיגוי הרכב, בקרת סטייה מנתיב, ניטור שטחים מתים, בקרת שיוט אדפטיבית, שמירה על מרכז נתיב הנסיעה ועוד.

2019 סדרה 8 קופה - מחירון:

דגם M850i xDrive רמת גימור Elegant - מחיר 1,250,000 שקל

דגם M850i xDrive אוטו׳ Carbon Edition - מחיר 1,300,000 שקל

 

תגובות (7)

This comment was minimized by the moderator on the site

לא קרוב לדגם של הקונספט

This comment was minimized by the moderator on the site

אני דווקא אוהב את העיצוב חיצוני ופנימי
אבל המחיר מגוחך

This comment was minimized by the moderator on the site

שוכרי סמים בהתרגשות.

This comment was minimized by the moderator on the site

במחיר כזה כבר יש חלופות הרבה יותר טובות פורשה ועוד,,,כולה במו

This comment was minimized by the moderator on the site

מדינת ישראל החצופה גם מחיר מופרז של דירה וגם מבלי אפשרות לבחור בדיזל עשקנים מלוכלכים.

This comment was minimized by the moderator on the site

השוודים מוכנים עם השטרות??????‍♂️??

There are no comments posted here yet
הצג תגובות נוספות

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location