הצ'ירוקי המחודש נפרד מהחזית מעוררת המחלוקת וזוכה במנוע 2.0 ליטר טורבו עם 270 כ"ס.

 

לאחר שזכינו בחודש שעבר להצצה ראשונה אל הדגם המחודש, ג'יפ חושפת בתערוכת דטרויט את ה'צירוקי 2018 המחודש, מתיחת פנים לרכב הפנאי הבנינוני של ג'יפ, האח הקטן לגרנד צ'ירוקי והאח הגדול של הקומפאס החדש - אשר העניק לא מעט השראה עיצובית לצ'ירוקי המחודש.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

לצ'ירוקי הנוכחי חזית מחודדת עם פנסים צרים, העיצוב אמנם ייחודי ומיוחד אך במקביל גם מעורר מחלוקת וזה לא משהו שיצרנים הרכב שואפים אליו בדגם ליבה. את זה, ג'יפ תיקנה בדגמי 2018 המחודשים של הצ'ירוקי אשר זכה לחזית חדשה המיישרת קו עם שאר דגמי המותג. ג'יפ עיצבה מחדש גם את חלקו האחורי של הדגם, כולל פנסים ודלת תא המטען, והוסיפה מבחר חדש של חישוקי גלגלים.

 

הצ'ירוקי המחודש יוצע עם מבחר של שלושה מנועים, בשוק האמריקאי לפחות. שני מנועים מוכרים לנו מהדגם הנוכחי: 2.4 ליטר 180 כ"ס ו-23.6 קג"מ או 3.2 ליטר V6 עם 271 כ"ס ו-32 קג"מ. מנוע חדש בהיצע הוא מנוע 2.0 ליטר טורבו, אשר הוצג עם הרנגלר החדש, בהספק מרבי של 270 כ"ס ומומנט מרבי של 40.8 קג"מ. כל המנועים משודכים לתיבת 9 הילוכים אוטו', דגמי הבסיס עם הנעה קדמית והדגמים הבכירים יותר עם הנעה כפולה.

כמו בדגם היוצא, גם הצ'ירוקי המחודש יוצע בגרסת טריילהוק (Trailhawk) לשטח, גרסה הכוללת עיצוב קרבי יותר, עם פגושים היוצרים זוויות גישה/נטישה גדולות יותר, הגבהת מרכב, צמיגים מכווני שטח, נעילת דיפרנציאל אקטיבית, מערכת הנעה כפולה מתקדמת וקשוחה יותר ועוד.

 

תא הנוסעים נותר ללא שינוי משמעותי, למעט התקנה של מערכת מולטימדיה עדכנית (דור רביעי של Uconnect) עם מסכי מגע בגודל של "7 או "8.4 והרחבה לאנדרואיד אוטו ואפל קאר-פליי. ג'יפ עדכנה גם את מפרט הבטיחות בדגם, כולל תוספת של מערכות בטיחות מתקדמות.

 

תגובות (1)

This comment was minimized by the moderator on the site

הג'יפ ניראה מצוין ועם מנע הטורבו והגיר 9 הילוכים פנטסתי.אבל אם אין לו מערכת תיקון סטיה אקטיבית אז חבל על הזמן."שופוני יא נאס"לא ישמורעל חיי ילדכם ואו רעיותכם באם חס וחלילה תרדמו לשניה וחצי או...

הג'יפ ניראה מצוין ועם מנע הטורבו והגיר 9 הילוכים פנטסתי.אבל אם אין לו מערכת תיקון סטיה אקטיבית אז חבל על הזמן."שופוני יא נאס"לא ישמורעל חיי ילדכם ואו רעיותכם באם חס וחלילה תרדמו לשניה וחצי או משהוא שיגרום לכם לא לראות את הכביש לשניה וחצי.חבל המכונית יפה אבל לא שומרת על יקריכם.

המשך קריאה
There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location