סוקדה סופרב מחודשת תוצג בקרוב, עם עיצוב מעודכן ויחידת הנעה היברידית פלאג-אין, לראשונה בסקודה.

 

משרד הרישוי הסיני ממשיך לספק לנו הצצה מוקדמת אל דגמים חדשים טרם הצגתם הרשמית, הפעם מדובר במתיחת הפנים לסקודה סופרב אותה אנחנו מצפים לפגוש בתערוכת ז׳נבה הקרובה, ארבע שנים בדיוק לאחר שהוצגה שם בדור הנוכחי.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

העדכון החיצוני לדגם מינורי למדי. בחזית אנחנו פוגשים עדכון קל לפנסי החזית, מבוססי LED, והגריל הקדמי מחובר אל הפנסים הראשיים ללא כל מרווח כמו בדגם הנוכחי. חלקו התחתון של הפגוש הקדמי עוצב מחדש ומכיל פס צר של פנסי ערפל מבוססי LED. מאחור אנחנו מוצאים עדכון לפנסים האחוריים שככל הנראה כוללים תאורת איתות דינמית וגם חלקו התחתון של הפגוש זכה לנגיעת עיצוב קלה.

 

2019 סקודה סופרב המחודשת
עדכון קל לחזית הדגם.

בתא הנוסעים אנחנו לא מצפים לפגוש שינויים משמעותיים, למעט תוספת של לוח מחוונים דיגיטלי ״12.3 ומערכת מולטימדיה משודרגת ״9.2 - בהתאם לרמת הגימור.

 

את השינוי המשמעותי ביותר בדגם אנחנו מצפים לפגוש בתחום ההנעה, עם תוספת של גרסה היברידית פלאג-אין לדגם, סביר להניח כי מדובר ביחידת ההנעה אשר הוצגה עם הקונספט Vision RS בשנה שעברה. יחידת ההנעה הזו משלבת בין מנוע 1.5TSI 150 כ״ס ומנוע חשמלי 102 כ״ס היוצרים יחדיו יחידת הנעה בהספק כולל של 245 כ״ס. סוללת ליתיום-יון בקיבולת של 13kWh תאפשר טווח נסיעה חשמלי של כ-50-60 ק״מ.

בנוסף ליחידת ההנעה ההיברידית נפגוש בדגם מנועים מוכרים: 1.5TSI עם 150 כ״ס, 2.0TSI אשר יחליף את מנוע ה-1.8TSI ויוצע בהספקים של 190-272 כ״ס ומנוע דיזל 2.0TDI בהספקים של 150-190 כ״ס.