תמונות ראשונות של וולוו XC40 החדש דלפו לרשת.

 

בטעות או שלא, וולוו הונגריה חשפה את וולוו XC40 החדש מספר ימים לפני החשיפה הרשמית של הדגם בסוף השבוע הקרוב (21.09). וולוו XC40 הוא הקרוסאובר הקומפקטי החדש של וולוו אשר יתחרה בדגמים כגון ב.מ.וו X1 ועוד.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

אחרי שאנחנו רואים את המוצר המוגמר, אנחנו לא צריכים להיות מופתעים שכן וולוו עקבה במדויק (כמעט) אחרי שפת העיצוב אשר התווה הקונספט לדגם אותו וולוו הציגה בשנה שעברה. בתא הנוסעים אנחנו מוצאים את אותה שפת עיצוב המוכרת בה-XC60 וה-XC90, אך גם ניתן להבחין כי וולוו הרשתה לעצמה ללכת כאן על משהו צעיר יותר בהתאם לקהל היעד של הדגם.

 

וולוו XC40 החדש הוא הדגם הראשון בוולוו אשר מתבסס על הפלטפורמה הקומפקטית המודולרית החדשה של המותג (CMA) אשר תשרת בעתיד גם את ה- S40 החדש ודגמים נוספים. אין בידני את מידות הדגם עדיין, אך ניתן להניח כי אלו יהיו דומות למידותיו של Lynk&Co 01 - האח הסיני של ה-XC40. כלומר, ניתן לצפות לאורך של 4.53 מטר, רוחב של 1.85 מטר ובסיס גלגלים של 2.73 מטר.

בתחום ההנעה אנחנו מצפים לפגוש את מנוע השלושה צילינדרים טורבו 1.5 ליטר של וולוו, יחד עם גרסאות היברידיות על בסיס אותו מנוע. הדגמים הבכירים צפויים לעשות שימוש במנוע ה-2.0 ליטר טורבו המשרת כיום בדגמים אחרים בחברה.

 

 

 

תגובות (0)

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location