ב.מ.וו סדרה 5 הנוכחית (G30) הוצגה בשנת 2016 ובקרוב, ב.מ.וו תחשוף את מתיחת הפנים לדגם המתחרה מול אודי A6, מרצדס E קלאס ועוד. עד שזה יקרה, תמונות ראשונות של סדרה 5 המחודשת הספיקו לדלוף לרשת ואם להיות מדויקים, תמונות של דגם הפלאג-אין 530e המחודש עם חבילת M performance.

 

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

השינויים בעיצוב אולי לא דרמטיים אך הם רבים ומעניקים לדגם מראה מודרני ועדכני יותר המיישר קו עם הדגמים העדכניים של יותר של החברה. הגריל הקדמי קצת גדול ומחובר יותר, הפנסים הראשיים חדשים לחלוטין וכוללים את חתימת תאורת היום החדשה של ב.מ.וו בדומה למה שפגשנו בסדרה 3 החדשה והפגוש הקדמי זכה לעיצוב מעודכן.

 

ב.מ.וו 530e
פנסים חדשים מאחור.

השינוי הבולט ביותר מאחור אלו כמובן הפנסים החדשים שגם הם כמו בשאר הדגמים העדכניים של ב.מ.וו כוללים חופש שקופה. הפגוש האחורי זכה לעדכון קל ועיצובים חדשים לחישוקי הגלגלים משלימים את העדכון לדגם.

 

יחידת ההנעה של דגם 530e עודכנה בחודש ספטמבר האחרון כך שלא צפויים שינויים בתחום זה. מערכת ההנעה ההיברידית פלאג-אין משלבת מנוע 2.0 ליטר טורבו 184 כ"ס עם מנוע חשמלי בהספק של 113 כ"ס, יחדיו הם יוצרים יחידת הנעה בהספק של 252 כ"ס ומומנט מרבי של 42.8 קג"מ. סוללות ליתיום יון בקיבולת של 12kWh (לעומת 9.2kWh בעבר) מאפשרת לדגם טווח נסיעה חשמלי של 49 עד 57 ק"מ, תלוי במידת החישוקים/צמיגים.

עם יחידת הנעה הזו לדגם נתון תאוצה 0-100 קמ"ש של 6.1 שניות ומהירות מרבית של 235 קמ"ש. נסיעה על בסיס הסוללה בלבד אפשרית עד ל-140 קמ"ש ובמצב ההיברידי עד 110 קמ"ש לפני שמנוע הבנזין מצטרף לסייע.