תמונות ראשונות של פורשה פאנאמרה 2017 דלפו לרשת, מספר ימים לפני החשיפה הרשמית בשבוע הבא.

2017 פורשה פאנאמרה החדשה
דלפו לרשת - תמונות ראשונות של הפאנאמרה החדשה.

ביום שלישי הקרוב, ה-28.06, פורשה תחשוף בבכורה עולמית את הפאנאמרה החדשה, דור השני למכונית היוקרה ארבעה מושבים הספורטיבית של המותג. כמו במקרים רבים בעידן הטלפונים הסלולריים, קשה לשמור את הקלפים קרוב לחזה ובזכות צלם מזדמן זרזיר אנחנו זוכים להצצה ראשונה אל הפאנאמרה 2017 החדשה.

 

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

התמונות אמנם לא איכותיות במיוחד, אך הן מספיקות בכדי להבחין בכך שהפאנאמרה החדשה, המעוצבת בהשראת דגמי ה-911 ובמיוחד דגמי ה-718 החדשים, בעלת עיצוב מלוטש וספורטיבי יותר מהדגם היוצא ובעיקר, עם פרופורציות נכונות יותר ופחות מוזרות למראה כמו בדגם היוצא.

 

הפאנאמרה החדשה מבוססת על פלטפורמת MSB המודולרית החדשה של פורשה, גרסת פורשה לפלטפורמת MLB של אודי, והיא צפויה להיות קשיחה יותר וכן קלה יותר בכ-100 ק"ג בממוצע לעומת הדגם היוצא. את הפאנאמרה החדשה יישרתו מנועי V6 ו-V8 כאשר בפסגת ההיצע ניצב מנוע ה-4.0 ליטר V8 טווין-טורבו החדש של פורשה/אודי. למנוע זה הספק מרבי של 550 כ"ס ומומנט מרבי של 77.5 קג"מ והוא ישודך בדגם לתיבת 8 הילוכים PDK חדשה בפורשה. בדגמי ה- S, מנוע זה צפוי להציע הספק מרבי של מעל ל-600 כ"ס.

 

לוח המחוונים בדגם שומר על המבנה המסורתי בפורשה של חמישה מחוונים עגולים ומד סל"ד מרכזי, אך כפי שניתן לראות בתמונה רק המרכזי אנלוגי והשאר מוצגים על מסכי TFT גדולים עם תצוגה מתחלפת. כמו הדגם גם זה החדש מיועד לארבעה נוסעים בלבד כאשר עלה מרכזית רחבה חוצצת בין הנוסעים מאחור.

 

תגובות (0)

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location