בזמן שאנחנו ממתינים לחשיפה של ב.מ.וו סדרה 4 קופה החדשה עם הגריל האנכי מעורר המחלוקת, תמונות ריגול חושפת לראשונה את מה שנראה כמו סדרה 2 קופה החדשה (G42) וספציפית את דגם M235i הבא. אם מה שאנחנו רואים בתמונות זו אכן סדרה 2 החדשה, זו חשיפה מוקדמת מאוד שכן ב.מ.וו מתכננת להשיק את הדגם רק בשנה הבאה.

 

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

אם התמונות אכן אותנטיות ולא מדובר באיזה עיבוד מחשב מתחכם, אז סדרה 2 ממשיכה לבדל עצמה מסדרה 1 בעיצוב שונה לפנסים הראשיים וכמו בדגם הנוכחי, גם להם יש "שפיץ" הפונה לכיוון הגריל. ניתן להבחין שכמו ב-Z4 החדשה, גם כאן אין כבר את תאורת היום המסורתית סביב יחידות התאורה בפנסים הראשיים (angel eyes) אלא אינטרפטציה מודרנית ושונה. מאחור אנחנו פוגשים פנסים חדשים בעיצוב העדכני החצי שקוף של ב.מ.וו כמו בסדרה 3 ו-1.

 

ב.מ.וו סדרה 2 קופה הבאה
סדרה 2 קופה הבאה.

אבל החדשות העיקריות עבור הדגם זה לא העיצוב העדכני או תא הנוסעים שיהיה העתק 1:1 של המוכר לנו מסדרה 1 החדשה אלא העובדה שהדגם ימשיך להתבסס על פלטפורמת הנעה אחורית, בניגוד לסדרה 2 גראן קופה או סדרה 1 החדשה המבוססות על פלטפורמת הנעה קדמית. הפלטפורמה של הדגם תהיה גרסה מקוצרת של הפלטפורמה של סדרה 4 החדשה והמשך השימוש בהנעה אחורית אומר כי הדגמים M235i ו-M2 קופה ימשיכו לעשות שימוש במנועי שישה צילינדרים.

תגובות (1)

This comment was minimized by the moderator on the site

וואו מעורר בחילה ממש. מישו שם בעיצוב הישתגע לגמרי

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location