בסקר שביעות רצון שערך המגזין הבריטי המוביל Auto Express, יונדאי i30 קטפה את התואר המכונית שבעלייה הכי מרוצים ממנה.

סקר שביעות הרצון, שכלל 23,000 מצביעים, הציב את היונדאי i30 בראש הטבלה והדיחה את זוכת השנה שעברה, יגואר XF שירדה למקום השני. בסקר של שנה שעברה זכתה ה-i30 בתואר המכונית הכי אמינה בבריטניה.

 

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

יונדאי i30יונדאי i30

 

עשרת המכוניות במקום הראשון בסקר שביעות הרצון:

 

  1. יונדאי i30

  2. יגואר XF

  3. סקודה אוקטביה

  4. פולקסווגן גולף החדשה (MKVI)

  5. רנו מגאן החדשה (III)

  6. לנדרובר דיסקברי III

  7. רובר 75

  8. מרצדס E קלאס (2002-2009)

  9. טויוטה פריוס דור קודם (2003-2009)

  10. יגואר S טייפ

 

בתואר המכונית הכי אמינה זכתה - טיוטה פריוס.

למרות כל הבעיות של טויוטה ולמרות הטכנולגיה העמוסה ברכב זה זו עדיין תעודת כבוד לספינת הדגל הטכנולוגית של טויוטה ומראה כשהיא רוצה היא יכולה גם יכולה.

 

היצרן הכי טוב – סקודה.

עקפה השנה את לקסוס. סקודה בכלל מבססת את עצמה הייטב כמכונית שעושה עבודת שירות טובה לבעלייה, אך עדיין רחוקה מלהיות מכונית נחשקת באיזושהי צורה.

 

איכות ייצור – לקסוס IS

בעלי הלקסוס אומרים שהמכונית נראת ומרגישה בדיוק כמו ביום שהם רכשו אותה.

 

תחזוקה הכי זולה – פיאט פנדה

לא מפתיע, הפנדה לא רק שזולה יחסית לרכישה, היא ידוע בצריכת הדלק הטובה שלה, עלויות הטיפולים הלא יקרים ועלות הביטוח הנמוכה.

 

 

קודם כל יש להוריד את הכובע בפני יונדאי, שלא רק שעומדת בהצהרותיה אלא מציגה לאחרונה שלל דגמים חדשים (גם של מותג קיה), שהם מעבר לבחירה מושכלת אלא אף יכולה להחשב נחשקת, אנו כמובן מדברים על הסונטה החדשה והקיה אופטימה החדשה יחד עם ה-ix35 החדש מחליף הטוסון.

 

מצד שני, ישנו גורם ההפתעה, יונדאי היא עדיין לא גולף למשל שמי שרוכש אותה חושק בה אלא זו רכישה מושכלת של רכב סביר ביותר ללא צפיות מיוחדות כמו שמצפים ממרצדס למשל ולכן כאן קיים גורם ההפתעה "היא לא רע בכלל", אותה תופעה התרחשה עם סקודה לפני מספר שנים, לכן נטל ההוכחה הוא על כתפי יונדאי לשמור על הקו הנוכחי של שיפור מתמיד לאורך שנים וכמובן לא ליפול לבור אליו נפלה טויוטה, שבלי קשר לנושא הקריאה לשירות כבר לא מציגה את אותה איכות של פעם.

תגובות (0)

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location