הונדה ג'אז החדשה תוצע בישראל ואירופה עם מנוע 1.3 ליטר 102 כ"ס ועם תיבת הילוכים CVT. הגרסה ההיברידית לשוק האירופאי תוצג רק בהמשך השנה.

2015 הונדה ג'אז החדשה

לאחר שהוצגה עבור השוק היפני כבר לפני למעלה משנה ולאחר שהוצגה כקונספט מוכן לייצור בתערוכת פריז האחרונה לפני כחצי שנה, הונדה חושפת היום (ד') את הגאז' החדשה לשנת 2015 – דור שלישי לסופרמיני/מיקרוואן של הונדה - אשר תוצג בשבוע הבא בתערוכת ז'נבה.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

כצפוי, הג'אז 2015 זהה לדגם שהוצג בתערוכת פריז. הג'אז החדשה גדולה יותר מהג'אז הנוכחית כאשר לאורך נוספו 5.5 ס"מ לכדי 3.95 מטר, לבסיס הגלגלים נוספו 3.0 ס"מ לכדי 2.53 מטר. מידת הגובה והרוחב לא השתנתה – 1.52 מטר ו-1.69 מטר בהתאמה.

 

לפי הונדה, השינוי במידות יחד עם תכנון מחדש של תא הנוסעים, אפשרו לה לשפר משמעותית את המרווח מאחור יחד עם הגדלה משמעותית של תא המטען: 354 ליטר לעומת 303 ל' כיום. הג'אז החדשה כמו זו הנוכחית מצוידת במושבי "הקסם" של הונדה (קיפול ביחס 40:60) המאפשרים לקבל רצפה שטוחה של תא המטען ונפח הטענה של 884 ליטר (לפי תקן VDA המחמיר יותר).

 

תא הנוסעים מצויד במערכת מולטימדיה חדשה, הונדה קונקט, הכוללת מסך מגע "7 וגישה מלאה לרשת האינטרנט (מוגבל בזמן נסיעה לכמה אפליקציות). המערכת תוצע ברמות האבזור היקרות יותר של הדגם, הדגמים הזולים יותר מצוידים במערכת מולטימדיה פשוטה יותר עם מסך "5.

 

הונדה ציידה את הג'אז החדשה בכמה מערכות בטיחות מתקדמות, כולל מערכת התראה על סטייה מנתיב הנסיעה, מערכת זיהוי רמזורים, אורות דרך אוטומטיים (מעבר אוטו' בין אור מעבר לדרך) ועוד. מערכת בלימה אוטו' לעיר מוצעת כסטנדרט בכל רמות הגימור.

 

עם תחילת השיווק באירופה (בישראל בהלך המחצית השנייה) הונדה תציע את הג'אז עם מנוע אחד בלבד: 1.3 ליטר i-VTEC, מסדרת "Earth Dreams Technology" החדשה, בהספק מרבי של 102 כ"ס ומומנט מרבי של 12.1 קג"מ. תיבת 6 הילוכים ידנית תוצע כסטנדרט וכאופציה תוצע תיבת הילוכים CVT רציפה. בהמשך השנה הונדה תחל לשווק באירופה גם את מערכת ההנעה ההיברידית החדשה של הג'אז. למערכת זו, המבוססת על מנוע 1.5 ליטר, הספק כולל של 137 כ"ס, מומנט מרבי של 17.3 קג"מ וטווח חשמלי של 3 ק"מ – שדרוג משמעותי מהמערכת הנוכחית של הג'אז. הונדה לא מציינת עדיין את נתוני צריכת הדלק או הביצועים.

 

לצידה של הונדה ג'אז החדשה, הונדה תציג בז'נבה עם את הונדה HR-V החדש, הצפוי גם הוא לנחות אצלנו עוד השנה, יחד עם הונדה CR-V המחודש.

 

תגובות (0)

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location