הדור הבא של הסיוויק האצ'בק (2017) יצויד במנועי טורבו חדשים בנפח 1.0 ליטר ו-1.5 ליטר.

הונדה סיוויק קופה קונספט
הונדה סיוויק האצ'בק הבאה תוצע עם שני מנועי טורבו. (בתמונה: הונדה סיוויק קופה קונספט)

הונדה אירופה הכריזה היום (ג') על כך שהסיוויק האצ'בק החדשה, שתוצג במהלך השנה הבאה ותשווק בתחילת 2017, תוצע עם שני מנועי טורבו חדשים: 1.0 ליטר ו-1.5 ליטר VTEC טורבו.

 

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

את מנוע ה-1.5 ליטר טורבו פגשנו לאחרונה בהונדה סיוויק סדאן 2016 החדשה שהוצגה בחודש שעבר, שם הוא מייצר הספק מרבי של 174 כ"ס ומומנט מרבי של 22.4 קג"מ. רלוונטי וחשוב יותר עבור השוק המקומי שלנו הוא מנוע ה-1.0 ליטר שלושה צילינדרים טורבו החדש שיחליף את מנוע ה-1.8 ליטר המוכר והוותיק של הסיוויק. מנוע זה הספק מרבי של כ-128 כ"ס ומומנט מרבי של כ-20.4 קג"מ (נתונים לא סופיים). את תיבת החמישה הילוכים אוטו' הוותיקה של הסיוויק, תחליף תיבת הילוכים רציפה.

 

 

שני מנועי הטורבו החדשים שישרתו את הסיוויק האצ'בק, הם הרחבה למשפחת מנועי Earth Dream Technology של הונדה שתכלול עד סוף השנה הבאה לפחות שישה מנועים בהם: 1.3 ליטר אטמוספרי המוצע כיום בג'אז החדשה, 1.5 ליטר אטמוספרי המשווק עם הונדה HR-V החדש (בקרוב בישראל), 1.0 ליטר טורבו, 1.5 ליטר טורבו, 2.0 ליטר טורבו  המוצע כיום בסיוויק טייפ R ו-1.6 ליטר טורבו דיזל.

 

הונדה תציג את הסיוויק האצ'בק החדשה בתערוכת הרכב הבאה של פרנקפורט (נובמבר 2016) וכמו הדגם הנוכחי, הוא יצא באופן בלעדי ממפעלי הונדה שבבריטניה.

 

תגובות (0)

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location