הונדה תחשוף בחודש הבא, ה-18 בפברואר 2021, את הונדה HR-V החדש וכמו שאר הדגמים של הונדה לאירופה, הג'אז החדשה לדוגמה, גם הונדה HR-V החדש ישווק עם הנעה היברידית בלבד זאת כחלק מהתוכנית של הונדה לשווק באירופה רכבים העושים שימוש בהנעה חשמלית, היברידית או חשמלית מלאה, עד לשנת 2022.

 

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

הונדה HR-V החדש יעשה שימוש במערכת הנעה היברידית בטכנולוגיית e:HEV, זו אותה טכנולוגיה היברידית שנוכל למצוא בהונדה CR-V ההיברידי או בהונדה ג'אז החדשה. סביר להניח כי הונדה HR-V החדש יעשה שימוש באותה יחידת הנעה היברידית המשמשת את הג'אז החדשה.

 

הונדה e:HEV
עם הנעה היברידית בלבד.

מערכת e.HEV של הג'אז משלבת מנוע 1.5 ליטר בנזין 98 כ"ס ו-13.3 קג"מ עם מנוע חשמלי ראשי 109 כ"ס ו-26 קג"מ, מנוע חשמלי נוסף המשמש כגנרטור חזק וסוללת ליתיום-יון קטנה המאפשרת נסיעה חשמלית מלאה לטווח מוגבל. המערכת פועלת כך שברוב מצבי הנסיעה המנוע החשמלי הוא האחראי הבלעדי על הנעת הדגם ומנוע הבנזין אחראי על טעינת הסוללה או אספקת זרם ישירה למנוע החשמלי. במהירויות שיוט בכביש המהיר מנוע הבנזין לקוח את הפיקוד על הנעת הדגם והמנוע החשמלי מסייע בעת הצורך. מנוע הבנזין משתתף באופן ישיר בהנעת הדגם גם בעת האצה מלאה.

למעט תמונת הטיזר, הונדה לא מספקת לנו בשלב זה פרטים נוספים על הדגם, אותו היא תחשוף כאמור בחודש הבא.