סקודה מספקת לנו עוד הצצה לסופרב 2019 המחודשת אותה נפגוש במלוא הדרה ביום חמישי הקרוב.

 

רגע לפני החשיפה הרשמית של הסופרב 2019 המחודשת ביום חמישי הקרוב (23.05), סקודה מספקת לנו הצצה נוספת אל מתיחת הפנים לדגם בוידאו קצר.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

בטיזר אנחנו נחשפים אל החזית המעודכנת של הסופרב הכוללת פנסים ראשיים חדשים עם תאורת LED Matrix, גריל קדמי קצת גדול ובולט יותר הנתמח בין הפנסים הראשיים וכן עיצוב חדש לחלקו התחתון של הפגוש הקדמי המכיל כעת פס תאורת LED עבור פנסי הערפל. מאחור אנחנו פוגשים עיצוב מעודכן לפנים המיישרים קו עם חתימת התאורה של שאר דגמי סקודה העדכניים, כדוגמת הקארוק. הפנסים מלפנים ומאחור כוללים תאורת איתות דינמית וכאשר הנהג יפתח/יסגור את הרכב הוא יזכה למופע תאורה מחזק אגו.

 

סקודה סופרב 2019 המחודשת
מולטימדיה עדכנית ולוח מחוונים דיגיטלי.

בתא הנוסעים אנחנו לא פוגשים שינויים מהותיים, אך מה שכן נמצא זו מערכת מולטימדיה עדכנית MIB 3 הכולל eSIM ומסך מגע עד לגודל של "9.2. בנוסף נמצא לוח מחוונים דיגיטלי "10.25. סביר להניח כי נמצא גם אופציות חדשות לגימור והריפודים בתא הנוסעים, במיוחד ברמת הגימור הבכירה L&K.

 

סקודה סופרב 2019 המחודשת
תאורת מחוונים דינמית.

הסופרב המחודשת תשווק לראשונה עם מערכת הנעה היברידית פלאג-אין, סקודה עדיין לא חשפה פרטים על המערכת אך אין סיבה שזו תהיה שונה מהמערכת המשרתת את הפאסאט 2019 המחודשת שהוצגה מוקדם יותר השנה בפאסאט GTE. זו משלבת בין מנוע 1.4TSI למנוע חשמלי בהספק כולל של 218 כ"ס. סוללה בקיבולת של 13.0kWh מאפשרת טווח נסיעה חשמלי של 55 ק"מ.

בנוסף וכמו בפאסאט המחודשת, אנחנו מצפים לפגוש מערכת היגוי אקטיבית המסייעת בעת תמרון התחמקות ממכשול ומאפשרת שמירה על מרכז נתיב הנסיעה, בשילוב עם בקרת השיוט האדפטיבית, עד למהירות של 210 קמ"ש.

 

תגובות (2)

This comment was minimized by the moderator on the site

ניראת ממש טוב !

This comment was minimized by the moderator on the site

אז מה חדש בה חוץ מהפנסים? כרגיל בסקודה מאוד שמרניים.

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location