סקודה חושפת מספר איורים המאפשרים לנו לקבל לנו הצצה ראשונה אל מתיחת הפנים לזה זכו דגמי 2021 המחודשים של סקודה קודיאק, הקרוסאובר 5-7 מושבים הבכיר והמצליח מאוד של סקודה. החשיפה המלאה של הקודיאק המחודש תערך ב-13 באפריל 2021.

 

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

בחזיתו של הקוודיאק המחודש נוכל למצוא עיצוב מעודכן לשבכה בגריל הקדמי ומסגרת קצת עבה יותר לגריל, יש גם פנסים ראשיים חדשים עם אופציה לטכנולוגיית תאורה מתקדמת יותר וחתימת תאורת יום מעודכנת ומודרנית יותר למראה. גם חלקו התחתון יותר של הפגוש הקדמי זכה לעיצוב מעודכן עם כונס אוויר רחב יותר, שגם זכה לשבכת כוורת חדשה, ושתי מסגרות בצורת האות L התוחמות את כונס האוויר. השינויים בחזית הדגם מעניקים לקודיאק מראה דינמי ומודרני יותר.

 

2021 סקיצה של סקודה קודיאק המחודש
עיצוב חדשים לפנסים מלפנים ומאחור.

מאחור נוכל למצוא עיצוב חדש ומודרני יותר לפנסים עם חתימת תאורה עדכנית כמו בשאר דגמי סקודה האחרונים כדוגמת האוקטביה החדשה.

הקודיאק של סקודה הוצג לראשונה בשנת 2016 ומאז נמסרו מהדגם מעל ל-600,000 יחידות ב-60 מדינות בהן הדגם נמכר. בישראל הקודיאק זכה להצלחה מהרגע הראשון בו נחת בישראל ואשתקד הוא גם הפך לקרוסאובר הנמכר ביותר בישראל, הישג מרשים לאור העובדה שלא מדובר ברכב זול במיוחד.